Alżbeta Lenska pokazała zdjęcie nowej fryzury. Fani w zachwycie

Alżbeta Lenska pokazała nową fryzurę na Instagramie.
Alżbeta Lenska pokazała nową fryzurę na Instagramie. fot. Instagram/betalenska
Alżbeta Lenska ma za sobą poważną operację mózgu. U aktorki wykryto tętniaka, ogolono jej głowę. Lenska wróciła już do pracy. Zrealizowała pierwszy osobisty projekt w życiu i ma niebawem podzielić się materiałem. Pokazała fanom na Instagramie nową fryzurę i poprosiła o opinię.

"Udało się? Mój pierwszy w życiu osobisty projekt zaliczony! Mam nadzieję podzielić się z Wami materiałem jak najszybciej?Za to dziele się dziś tym jak się skończył...welcome nowa fryzuro? Co myślicie?" – zapytała śledzących profil.

"Pięknie pani wygląda", dużo zdrówka dla Pani", "Ślicznie wyglądasz...jesteś dzielną kobietą... aaaa włosy co tam odrosną"￰, "Ściskam mocno, Ładnemu we wszystkim ładnie" – to tylko niektóre opinie fanów, których przybyło od marca
Przypomnijmy, w maju Rafał Cieszyński poinformował na Instagramie, że jego żona przeszła operację mózgu. Alżbeta Lenska straciła przytomność w teatrze w przerwie między aktami. W ciągu kilku godzin niespodziewanie znalazła się w szpitalu.

– Pękł pani tętniak, który zalał pani głowę, będziemy operować natychmiast, nie wiadomo, czy pani przeżyje, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie – brzmiała diagnoza lekarza. Udało się, przeżyła. Cieszyński poprosił fanów o modlitwę. Teraz wydaje się, że para wyszła z ekstremalnej sytuacji wzmocniona, a aktorka patrzy z optymizmem w przyszłość.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...