Neymar twarzą kampanii o... niepotrzebnym wzywaniu karetki. Grafika robi furorę w sieci!

Portugalski Narodowy Instytut Pogotowia Ratunkowego wykorzystał w swojej reklamie wizerunek Neymara.
Portugalski Narodowy Instytut Pogotowia Ratunkowego wykorzystał w swojej reklamie wizerunek Neymara. Fot. YouTube / Your Morning
"75,8 procent połączeń alarmowych pod 112 (również) jest nieuzasadniona" – poinformował portugalski Narodowy Instytut Pogotowia Ratunkowego w mediach społecznościowych. Brzmi jak kolejna nudna kampania społeczna? Nic bardziej mylnego, bo opatrzono ją zdjęciem brazylijskiego piłkarza Neymara.

Sportowiec zasłynął na mundialu z kuriozalnego symulowania fauli. Teraz mem Narodowego Instytutu Pogotowania Ratunkowego z jego wizerunkiem robi prawdziwą furorę w internecie.

Neymar w reklamach
Przypomnijmy, że KFC niedawno zrealizowało reklamę, w której aktor parodiuje symulowany przez Neymara uraz. Sportowiec jest doskonale znany z nieczystych zagrywek i "aktorstwa", ale na mistrzostwach świata w Rosji ewidentnie przekroczył granicę absurdu.
Tak jak na przykład podczas meczu ze Szwajcarią, kiedy Brazylijczyk po jednym ze starć zaczął się bezceremonialnie turlać po murawie. Dodajmy, że reprezentacja Brazylii odpadła z turnieju po porażce z Belgią w ćwierćfinale 1:2. Bardzo ucieszyło to piłkarzy z Meksyku, którzy odpadli już wcześniej z rozgrywek.

– To jest piłka nożna, jeśli Neymar nie chce, żeby ktoś go dotykał na murawie, powinien spróbować innej dyscypliny lub w ogóle czegoś innego. Był bardziej zainteresowany spoglądaniem na trawę niż walką. Jeśli chce dużo leżeć to dobrze, że jedzie do domu, bo tam będzie mógł się wyspać – stwierdził pomocnik meksykańskiej ekipy Miguel Layun.

Drużyna Meksyku przegrała z Brazylią 0:2.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...