Monika G. spowodowała groźny wypadek. Celebrytka otarła się o śmierć, "było czuć od niej alkohol"

Celebrytka Monika G. spowodowała groźny wypadek.
Celebrytka Monika G. spowodowała groźny wypadek. Fot. YouTube / przeAmbitniPL
W niedzielę po południu na ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze doszło do poważnego wypadku. Prowadząca auto kobieta, nie bacząc na to, że ulica została zamknięta dla przejazdu, spowodowała kolizję swoim audi. Chodzi o popularną celebrytkę Monikę G.

Na Ząbkowskiej odbywała się weekendowa impreza "Otwarta Ząbkowska". Chodniki i ulice były wypełnione ludźmi. Kierująca autem, mimo to jechała dalej. W pewnym momencie zorientowała się, że ulica jest zamknięta i, ratując się przed uderzeniem w metalowe barierki, wykonała gwałtowny skręt i zderzyła się swoim audi z wjeżdżającą na skrzyżowanie toyotą.

Jak podaje Jastrząb Post, audi zderzyło się ze ścianą budynku, a przedtem jeszcze strąciło słupek. Audi uderzyło dokładnie w bok toyoty od strony pasażera. Uszkodzenia samej toyoty nie należą jednak do poważnych.

Celebrytka w ciężkim stanie
Monika G. w ciężkim stanie trafiła zaś do szpitala. Portal "Warszawa w Pigułce" informuje, że świadkowie zdarzenia utrzymują, iż od celebrytki czuć było alkohol. Stan zagrażający życiu Monice G. nie pozwalał na zbadanie jej alkomatem, ale kobiecie pobrano krew.

Przypomnijmy, że Monika G. wraz ze swoją siostrą słyną z kontrowersyjnego wizerunku i charakterystycznych piosenek. Od dłuższego czasu robią furorę w sieci, ale zwykle spotykają się ze zdecydowanymi głosami krytyki.

źródło: Jastrząb Post, Warszawa w Pigułce
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...