Wszystko ogrodzili, ale i tak udało nam się podejrzeć budowę zamku w puszczy. Zdjęcia z drona

Tak wygląda budowa zamku w Puszczy Noteckiej. Fot. Stefan Ronisz / naTemat
No takiej budowy to się nikt nie spodziewał. A już na pewno nie w takiej skali i w takim miejscu. Gigantyczny zamek, który powstaje w Puszczy Noteckiej, zawładnął wyobraźnią Polaków. Zwłaszcza, że kulisy jego powstania, są co najmniej ciekawe. Nasz reporter jest na miejscu i ma dla was najświeższe zdjęcia z drona.

Dziś wiadomo już, że za inwestycją stoi firma D.J.T z Poznania, która zajmuje się "niekonwencjonalnymi inwestycjami mieszkaniowymi". Jakby nie patrzeć, ten gigant jest czymś takim. Kulisy budowy są równie ciekawe, bo sporo tam niejasności. Sprawą zainteresowało się już CBA.

Nasi reporterzy są na miejscu i już niedługo opublikujemy duży materiał z tego, jak to wszystko wygląda na miejscu.

Natomiast już teraz pokazujemy wam dwa najświeższe zdjęcia z osobliwego placu budowy. Na miejscu wszystko jest bardzo mocno ogrodzone, powstał specjalny wał, który uniemożliwia jakiekolwiek zaglądanie dalej. Tutaj z pomocą przyszedł dron, który z lotu ptaka pozwala zobaczyć zamek XXI wieku.
Mają rozmach.

Aktualizacja: Tutaj możesz przeczytać nasz fotoreportaż z okolicy budowy zamku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.