Kompletnie nagi mężczyzna spacerował po Piotrkowie. I przekonywał policję, że jest papieżem

Nagi mężczyzna spacerował w Piotrkowie Trybunalskim
Nagi mężczyzna spacerował w Piotrkowie Trybunalskim Fot. facebook.com/czegoniemowiapiotrkowianie
Widok mężczyzny, który spacerował w stroju Adama wywołał niemałą sensację w Piotrkowie Trybunalskim. W biały dzień przechadzał się zupełnie nagi ulicami, zwracając na siebie uwagę przechodniów i kierowców. Musiała interweniować policja.

Nagi, starszy mężczyzna pojawił się w środę na na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Sikorskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Na miejsce przyjechała policja. Golas mówił mundurowym, że jest papieżem. Został zabrany przez karetkę do szpitala w Bełchatowie.
Zdjęcia z tej interwencji przykuły oczywiście uwagę internautów. "Czyżby pyton znad Wisły dotarł do Piotrkowa?"; "To się nazywa odważnie wyjść do ludzi"; "Chociaż jakieś 'atrakcje' w mieście" – kpiono.
Opublikowany przez Mate Usz Środa, 11 lipca 2018
Jednak inni stanęli w obronie wyśmiewanego piotrkowianina. "Jak można się tak nabijać z ewidentnie chorego człowieka?! Nikt przy zdrowych zmysłach nie mówi, że jest papieżem... Szkoda człowieka" – pisano. Internauci z Piotrkowa Trybunalskiego donoszą też, że w ostatnim czasie mężczyzna biegał tak po innym osiedlu.

Źródło: piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...