"Serio, nie czują obciachu"? Taki prezent mają dla kobiet posłanki PO

Takie gadżety rozdają posłanki PO na spotkaniach dot. praw kobiet.
Takie gadżety rozdają posłanki PO na spotkaniach dot. praw kobiet. Fot. twitter.com/K_Smiszek
Kolejny strzał w stopę Platformy Obywatelskiej. Tym razem chodzi o gadżety, które posłanki partii rozdają na spotkaniach, na których omawiane są prawa kobiet i obietnice PO dotyczące działań równościowych i antydyskryminacyjnych. Na Twitterze już rozgorzała dyskusja.

Tak mała rzecz, a narobiła dosyć sporo zamieszania. I przy okazji pokazała, jak bardzo największa partia opozycyjna nie zwraca uwagi na szczegóły, które mogą odstraszyć dużą część potencjalnego elektoratu. A chodzi o... pilniczki do paznokci.
Jako gadżety rozdają je posłanki PO. Na domiar złego robią to podczas spotkań z kobietami, które dotyczą ich praw i obietnic, jakie mają być spełnione po wygranych przez dzisiejszą opozycję wyborach.

Na Twitterze już rozgorzała dyskusja na temat wsparcia polityków PO dla starań środowisk kobiecych i szczerości poparcia działań na rzecz równości i przeciwdziałania dyskryminacji.
Są co prawda próby obrony i udowadniania, że nie tylko kobiety używają pilniczków do paznokci, ale efekt jest dosyć mizerny. Właśnie w taki sposób uciekają cenne sondażowe procenty.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.