Kuriozalna krytyka pod adresem Lewandowskiej. Nie wytrzymała i odpowiedziała na atak hejtera

Anna Lewandowska odpowiedziała na krytyczny komentarz internautki.
Anna Lewandowska odpowiedziała na krytyczny komentarz internautki. Fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska po raz kolejny padła ofiarą hejtu. Tym razem jednak żona Roberta Lewandowskiego dała się sprowokować i odpowiedziała na nieuzasadnioną krytykę.

Trenerka publikuje często zdjęcia na Instagramie, gdzie widzimy tylko ułamek jej życia. Nie wszyscy internauci zdają sobie sprawę, że Instagram to jedynie forma kreacji. Przekonała się o tym niedawno Anna Lewandowska.

"Skoro ciągle ćwiczysz, to jak znajdujesz czas dla córki i Lewego? Na zdjęciach widać, że ciągle odpoczywasz. Musisz poświęcać więcej czasu dla rodziny, a nie Instagrama. Instagram ci szczęścia nie da, nie przytuli i nie ukocha" – zarzuciła trenerce internautka.

"Nie często, cały rok pracujemy, jeżdżę na różne swoje projekty, a przede wszystkim poświęcam czas córce. A wyjazd na tak zwany odpoczynek zawsze mamy dwa razy do roku. Więc zdecydowanie... Chyba źle obserwujesz" – odpowiedziała jej Anna Lewandowska.
Lewandowska pod pręgierzem krytyki
Przypomnijmy, że Anna Lewandowska zmierzyła się ostatnio z ogromną falą krytyki. Wszystko ze względu na to, że gorąco dopingowała na Instagramie swojego męża i całą reprezentację w mundialowej walce. Tymczasem polska kadra przegrała w meczach z Senegalem i Kolumbią, więc rozczarowani kibice przekierowali złość na żonę "Lewego".

Lewandowska przyznała, że krytyczne słowa uczyniły ją jeszcze silniejszą. "Podchodzę do tej całej sytuacji, jaka miała miejsce na moich kanałach social media, z pokorą i dzięki niej jestem jeszcze silniejsza!" – przekonywała
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...