Latem w kinach rządzą superbohaterowie. Jedna z sieci kin przygotowała dodatkowe atrakcje

Iniemamocni powracają! W Cinema City będzie można... Podać im rękę.
Iniemamocni powracają! W Cinema City będzie można... Podać im rękę. Fot. materiały prasowe
Wyjście do kina to jedna ze sztandarowych opcji w repertuarze wakacyjnych rozrywek. Chłodna, klimatyzowana sala, wygodny fotel, przyjemny półmrok, a od czasu do czasu nawet cisza… To z perspektywy rodzica. Dzieci do sprawy podchodzą oczywiście znacznie bardziej merytorycznie: najistotniejsza jest obecność odpowiedniego superbohatera na ekranie. W tym roku nie ma z tym problemu: dystrybutorzy szykują kilka długo wyczekiwanych premier. Sieć Cinema City przyszykowała natomiast dodatkową atrakcję.

Uścisnąć dłoń kreskówkowego superbohatera - marzenie wielu dzieciaków (i co najmniej kilku dorosłych) może się nareszcie ziścić, oczywiście na tyle na ile pozwala animowana konwencja. W Cinema City dostępne są specjalne opaski, do których można przyczepiać przypinki z podobiznami superbohaterów - tych samych, którzy jeszcze przed chwilą ratowali świat na srebrnym ekranie.

Zabawa nie kończy się więc, kiedy na sali kinowej zapalą się światła, wręcz przeciwnie. Akcja “Podaj rękę superbohaterom” pomoże obudzić w dzieciakach zmysł kolekcjonerski. Miejsca na przypinki jest sporo, więc każda wyprawa do kina może kończyć się przywitaniem z nowym superbohaterem na opasce.
Z kim dokładnie mali kinomani mogą “zbić piątkę” w Cinema City? Na przypinkach znalazły się wizerunki bohaterów trzech tegorocznych premier. Na ekranach już możemy oglądać rodzinę Iniemamocnych. W sierpniu dołączą do nich Młodzi Tytani, a we wrześniu - yeti.

Iniemamocni 2
Rodzina Iniemamocnych zmaga się z wyzwaniami nowoczesności. Helen i Bob po raz pierwszy ratowali świat 14 lat temu - dokładnie tyle czasu upłynęło od premiery pierwszej części filmu. Od tamtej pory ich życie, zarówno rodzinne, jak i zawodowe zdążyło wywrócić się do góry nogami.
W przypadku Boba, to ostatnie właściwie leży plackiem. Miasto oficjalnie zrezygnowało z usług superbohaterów - porządku na ulicach na powrót pilnuje policja. Nieoficjalnie jednak, za powrotem efektywniejszych stróży prawa lobbuje pewien milioner. Niestety, propozycję współpracy złożył jedynie pani Iniemamocnej.


Helen robi więc karierę, a Bob zostaje pełnoetatowym tatą. Poza dwójką już nieco odchowanych potomków, ma pod opieką nowego, dopiero co narodzonego członka klanu. Bobas daje nieźle do wiwatu. Jednak to nie kolki i wyżynające się ząbki są tu największym zmartwieniem, ale nadprzyrodzone moce, których maluch nie potrafi jeszcze kontrolować.

Młodzi tytani: Akcja Film
Młodzi tytani pragną sławy i splendoru - takie roszczenia nie powinny zaskakiwać, biorąc pod uwagę, że właściwie każdy superbohater ma swój własny film. Albo całą serię filmów. Lider grupy - Robin - czuje, że sprawiedliwości nie staje się tu za dość. I nie zamierza trwać biernie w tej sytuacji. Bierze los we własne ręce i wraz z resztą kompanii wyrusza na podbój Hollywood.
Niestety, jak to w filmach o superbohaterach robiących karierę superbohaterów bywa, coś idzie nie tak. Młodzi tytani wpadają w zasadzkę przygotowaną przez ich zaciekłego wroga - Super-Czarny Charakter, który ambitnie podtrzymuje swój złowrogi status, knując plan przejęcia kontroli nad światem. Czy Młodzi Tytani uratują świat i, co najważniejsze, czy dostaną nominację do Oscara? Zobaczymy.

Mała Stopa
Animacja, której premiera przypada na końcówkę września, jest na razie owiana tajemnicą, podobnie jak jej bohaterowie: mityczne stwory zamieszkujące najzimniejsze górskie zakątki czyli yeti. Tu powinno paść pytanie, dlaczego w tytule zamiast wielkich, z których słyną śnieżne stwory, pojawiają się “małe” stopy?
Otóż okazuje się, że w krainie yeti, to człowiek ma status mitycznego, niemożliwego wręcz, zjawiska. Zjawiska, które ni stąd, ni zowąd, pojawia się w krainie wiecznej zmarzliny. Jego odkrywca - młody yeti - staje się sławny. Nie jest jednak w stanie przewidzieć konsekwencji swojego znaleziska.

Opaski oraz przypinki z bohaterami super premier w Cinema City są dostępne pojedynczo lub w zestawach. Można je nabyć w kinowych kasach lub barach - bez konieczności jednoczesnego zakupu biletu.

Artykuł powstał we współpracy z Cinema City.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...