Paweł Kukiz pochwalił się zdjęciami ze ślubu córki. Nie kryje swojego szczęścia

Paweł Kukiz wydał najstarszą córkę za mąż.
Paweł Kukiz wydał najstarszą córkę za mąż. Fot. Facebook / Paweł Kukiz
Sobota (21 lipca) była jednym z najważniejszych dni w życiu lidera partii Kukiz’15. To właśnie wtedy Paweł Kukiz wydał swoją najstarszą córkę za mąż. Kilka dni później udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcia z jej ślubu. We wpisie nie krył swojego szczęścia.

"I co ja mam napisać? Tylko jedno - niech Wam Bóg błogosławi, kochane Dzieci! Bądźcie zawsze tak szczęśliwe, jak ja w dzień Waszego ślubu! P.S. No i w końcu mam Syna!!! Ale nie pokażę"”– napisał na Facebooku. Ślub 27-letniej Julii odbył się w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Namysłowie.
Na zdjęciach z uroczystości widzimy m.in. jak polityk prowadzi swoją córkę do ołtarza oraz ujęcia z młodszymi córkami (23-letnia Pola oraz 18-letnia Hania) oraz z żoną, Małgorzatą. "Synem" Kukiza jest rzecz jasna jego zięć.

Już wcześniej, dzięki siostrze Poli Kukiz, można było zobaczyć, jak wygląda suknia ślubna panny młodej. "21.07.2018 r. zyskałam wspaniałego szwagra" – napisała młodsza siostra na Instagramie, lecz nie zdradziła tożsamości pana młodego. Julia ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim i pracuje jako graficzka.

Reakcja internautów
Pod wpisem i zdjęciami internauci zostawili wiele komentarzy. "Dla takich chwil warto żyć, a nie tam użeranie się na Wiejskiej", "Myślę, że "No i w końcu mam Syna" to najlepsze słowa, jakie może zięć usłyszeć od teścia", "Córka musi być dumna z takiego Ojca, a ojciec z córki. Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary" – pisali.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...