"Ścierwo, gnoje, bydlaki". Kukiz wulgarnie obraża i grozi politycznym konkurentom

Wpis był ostry. Chyba za bardzo.
Wpis był ostry. Chyba za bardzo. Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Odrzucenie prezydenckiego wniosku dotyczącego referendum konsultacyjnego wywołało spore emocje. Jak się okazało, szczególnie w przypadku Pawła Kukiza, który w wulgarny sposób odniósł się do decyzji senatorów PiS i PO.

W polskiej polityce bardzo często bywa ostro, ale tak wulgarnie nie było dawno. Paweł Kukiz chyba pozazdrościł Krystynie Pawłowicz bulwersujących wpisów i na Facebooku zamieścił tekst pełen obelg i groź pod adresem konkurencji.
"Jedno tylko powiem - jesteście bydlakami. Antyobywatelską burżuazją. Hołotą post bolszewicką, gnojami, które dla synekur i apanaży gotowe są sprzedać cały Naród. Łapa w łapę PiS z PO przeciw Polakom. Przeciw zwykłym ludziom. Przeciw wolności i demokracji. POPiSowym ścierwem jesteście i prędzej czy później za to zapłacicie. A teraz, gnoje pod krawatami, możecie mnie do sądu podawać" – brzmi wpis lidera ruchu Kukiz'15.

Pawłowi Kukizowi chodzi oczywiście o odrzucenie pomysłu referendum w sprawie konstytucji. Nie wiadomo, czy ze strony senatorów PiS bądź PO nastąpi jakakolwiek reakcja na te okropne słowa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...