BoniFaCio. Tu letni weekend zamienia się w niezapomniane wakacje

Jak zamienić letni weekend w niezapomniane wakacje? Jak, pozostając na Mazowszu, delektować się rodzinnym relaksem nad basenem, jak mieć naturę na wyciągnięcie ręki? Odpowiedź jest prosta – udać się do hotelu BoniFaCio Spa & Sport Resort
Jak zamienić letni weekend w niezapomniane wakacje? Jak, pozostając na Mazowszu, delektować się rodzinnym relaksem nad basenem, jak mieć naturę na wyciągnięcie ręki? Odpowiedź jest prosta – udać się do hotelu BoniFaCio Spa & Sport Resort Fot. Marcin Samborski
Jak zamienić letni weekend w niezapomniane wakacje? Jak, pozostając na Mazowszu, delektować się rodzinnym relaksem nad basenem, jak mieć naturę na wyciągnięcie ręki – pływać kajakiem, rowerem przemierzać klimatyczne łąki i wioski, a na grzbiecie konia zapuszczać się w nieznane masowej turystyce lasy? Odpowiedź jest prosta – udać się do położonego godzinę drogi od Warszawy hotelu BoniFaCio Spa & Sport Resort.


To nowoczesny obiekt przyjazny aktywnej rodzinie, specjalizujący się w weekendowych i wakacyjnych pobytach dla familii z dziećmi w oparciu o autorskie programy z wykorzystaniem niezwykle malowniczego otoczenia zielonej pradoliny Wkry oraz imponującej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Znajdziemy tu m.in. pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, siatkówki i badmintona, korty tenisowe i pełne zaplecze do odnowy biologicznej – w zakresie sportu nie ma tu rozwiązań na pół gwizdka.

Lokalizacja BoniFaCio i oferta hotelu zachęca do aktywności na świeżym powietrzu – trawiaste place, leśne trasy biegowe, szlaki kajakowe, rowerowe i stacjonujące koło hotelu koniki polskie chętne by zabrać gości na przejażdżkę nad Wkrę. Do tego odkryty 25-metrowy basen, w którym po zakończonym treningu można obserwować zachód słońca, delektując się panującą tu ciszą. Infrastruktura wewnątrz budynku sprawia, że nawet w przypadku niepogody nie znajdzie się wymówek – od 18-metrowego krytego basenu z przeciwprądem i sprzętem do waterpolo, przez siłownię z wysokiej jakości sprzętem Technogym do sali fitness, w której realizowane są różnorodne zajęcia aerobowe.
Jednak to, co zdaje się być największym atutem BoniFaCio to pakiety specjalne oraz oferta dla rodzin z dziećmi. A w wakacje jest w czym wybierać. Wśród letnich ofert króluje Family Sport Camp – pakiet z pełnym atrakcji programem. Całodniowy blok zajęć dla dzieci, aktywności dla rodziców, a także wspólny czas, by całą rodziną zagrać w podchody, czy też obserwować gwiazdy, biesiadując wieczorem przy ognisku. Co ciekawe, na taki obóz można przyjechać w dowolnym terminie wakacji – dokładne daty wyznaczają klienci.
BoniFacio udowadnia, że nawet krótki urlop nie musi oznaczać, że nie można spędzić superciekawego i aktywnego czasu z dzieciakami. Wystarczą 4 dni (3 noce) i szybki wypad pod Warszawę, aby przenieść się do świata sportu i zabawy. W ofercie znajduje się też pakiet „Kobieta Aktywna” - dla wszystkich pań, które marzą, aby choć na chwilę uciec od zgiełku wielkiego miasta i poświęcić czas na realizację swoich pasji, a aktywny wypoczynek połączyć z dbałością o zdrowie i urodę, w czym pomaga współpracujące z francuską marką kosmetyków luksusowych Clarins hotelowe centrum SPA & Wellness. BoniFaCio ma także propozycje dla seniorów oraz pakiet „Amore”, czyli coś dla zakochanych, gdzie poza kolacją przy świecach znajdzie się czas na prywatną wizytę w SPA oraz romantyczny rytuał dla par.


Hotel BoniFaCio nie tylko oferuje świetne zaplecze sportowe, ale dzięki ciekawym zajęciom pod okiem profesjonalnej kadry mobilizuje do korzystania z niej. Kto jednak nie lubi zorganizowanych zajęć, może w ramach indywidualnego pobytu w pełni czerpać z infrastruktury i lokalizacji obiektu.

A w bezpośredniej okolicy BoniFaCio znajduje się wiele atrakcji turystycznych, idealnych na krótkie wypady. Do najciekawszych należą: gromadzące pamiątki związane z historią
rodziny Krasińskich Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Muzeum Szlachty Polskiej oraz
ruiny zamku w Ciechanowie, kilkusetletnie modrzewiowe kościółki w Sarbiewie, Królewie i Malużynie należące do szlaku drewnianej architektury sakralnej, Muzeum Wsi Polskiej w Sierpcu, Izba Pamiątkowa Guzikarstwa w Sochocinie oraz Twierdza Modlin, z leżącym na terenie tej fortecy najdłuższym budynkiem koszarowym w Europie.

Nie ma już szukania wymówek – wakacje są od tego, by czerpać z lata pełnymi garściami!

Artykuł PR-owy BoniFaCio

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi