O takiej roli marzy wielu aktorów. Polak wystąpi w finałowym sezonie "Gry o Tron"!

Polski aktor Paweł Sakowski wystąpi w zbliżającym się sezonie "Gry o Tron"
Polski aktor Paweł Sakowski wystąpi w zbliżającym się sezonie "Gry o Tron" Fot. Facebook/Paweł Sakowski / Kadr z serialu
Polski akcent w najpopularniejszym serialu światu. Aktor teatralny Paweł Sakolski zupełnie przypadkowo dostał się na casting do "Gry o Tron" i od razu zaproponowano mu rolę. Na planie spędził niemal dwa tygodnie i poznał całą główną obsadę serialu.

Paweł Sakowski z Choszczna na co dzień gra w poznańskim Teatrze u Przyjaciół. Okazja jednak natrafiła się... w Irlandii. Siedząc w pubie spotkał mężczyznę pracującego przy produkcji "Wikingów". Od razu zauważył jego aparycję wojownika i przyznał, że nadawałby się do tego serialu. Polak wysłał CV do agencji castingowej. Nie minął nawet tydzień, a dostał angaż.
– Dostałem zaproszenie na casting, ale nie do "Wikingów", tylko do "Gry o tron". Nie zastanawiałem się ani chwili. Została mi zaproponowana współpraca – przyznał Paweł Sakowski na antenie Radia Szczecin. Wszystko owiane jest jak zwykle tajemnicą, choć możemy przypuszczać, że Paweł wcieli się w członka Nocnej Straży lub wolnego człowieka zza Muru.
Paweł Sakowski
Wypowiedź dla "Radia Szczecin"

Spędziłem na planie zdjęciowym 12 dni. To jedno z najfantastyczniejszych przeżyć w moim życiu. Zobaczyłem jak od środka wygląda w pełni profesjonalna i bardzo kosztowna produkcja. Naprawdę robi to wrażenie. W serialu będzie mnie widać na ekranie w dwóch, może trzech odcinkach. Coś tam nawet zdarzyło się, że mówiłem. Nie mogę zdradzić szczegółów, bo zobowiązuje mnie do tego kontrakt. Mogę tylko powiedzieć, że poznałem wszystkich aktorów z głównej obsady.
Czytaj więcej

Polaka zobaczymy w przebojowym serialu HBO za kilka miesięcy. Finałowy, 8. sezon "Gry o Tron" zaplanowany jest na pierwsza połowę 2019 roku.

Źródło: Radio Szczecin
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"