O takiej roli marzy wielu aktorów. Polak wystąpi w finałowym sezonie "Gry o Tron"!

Polski aktor Paweł Sakowski wystąpi w zbliżającym się sezonie "Gry o Tron"
Polski aktor Paweł Sakowski wystąpi w zbliżającym się sezonie "Gry o Tron" Fot. Facebook/Paweł Sakowski / Kadr z serialu
Polski akcent w najpopularniejszym serialu światu. Aktor teatralny Paweł Sakolski zupełnie przypadkowo dostał się na casting do "Gry o Tron" i od razu zaproponowano mu rolę. Na planie spędził niemal dwa tygodnie i poznał całą główną obsadę serialu.

Paweł Sakowski z Choszczna na co dzień gra w poznańskim Teatrze u Przyjaciół. Okazja jednak natrafiła się... w Irlandii. Siedząc w pubie spotkał mężczyznę pracującego przy produkcji "Wikingów". Od razu zauważył jego aparycję wojownika i przyznał, że nadawałby się do tego serialu. Polak wysłał CV do agencji castingowej. Nie minął nawet tydzień, a dostał angaż.
– Dostałem zaproszenie na casting, ale nie do "Wikingów", tylko do "Gry o tron". Nie zastanawiałem się ani chwili. Została mi zaproponowana współpraca – przyznał Paweł Sakowski na antenie Radia Szczecin. Wszystko owiane jest jak zwykle tajemnicą, choć możemy przypuszczać, że Paweł wcieli się w członka Nocnej Straży lub wolnego człowieka zza Muru.
Paweł Sakowski
Wypowiedź dla "Radia Szczecin"

Spędziłem na planie zdjęciowym 12 dni. To jedno z najfantastyczniejszych przeżyć w moim życiu. Zobaczyłem jak od środka wygląda w pełni profesjonalna i bardzo kosztowna produkcja. Naprawdę robi to wrażenie. W serialu będzie mnie widać na ekranie w dwóch, może trzech odcinkach. Coś tam nawet zdarzyło się, że mówiłem. Nie mogę zdradzić szczegółów, bo zobowiązuje mnie do tego kontrakt. Mogę tylko powiedzieć, że poznałem wszystkich aktorów z głównej obsady.
Czytaj więcej

Polaka zobaczymy w przebojowym serialu HBO za kilka miesięcy. Finałowy, 8. sezon "Gry o Tron" zaplanowany jest na pierwsza połowę 2019 roku.

Źródło: Radio Szczecin
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.