Odzież patriotyczna weszła na nowy poziom. Tym razem powstała powstańcza... bielizna

Takie "cudeńka" można kupić w jednym z internetowych sklepów z odzieżą.
Takie "cudeńka" można kupić w jednym z internetowych sklepów z odzieżą. Fot. facebook.com/czerwonobiali
Patriotyczne koszulki, spodnie czy bluzy już nas (niestety) nie dziwią. Na ulicach polskich miast i wsi już od dłuższego czasu widać zalew "prawdziwych patriotów". Teraz za sprawą jednego z internetowych sklepów z odzieżą, można być jeszcze bardziej "patriotycznym". A to za sprawą... bielizny z orłem i znakiem Polski Walczącej.


I nie, to nie jest fejk. Wczorajsze obchody Powstania Warszawskiego to doskonała okazja do wyprzedaży odzieży patriotycznej. Jak widać po ofercie jednego ze sklepów z takową, odzież wierzchnia to już przeżytek. Patriotycznymi możemy być także pod spodem. A raczej mogliśmy być.

Oferta sklepu "Urban Patrol" oburzyła wielu. Bokserki z orłem na kroczu, czy powstańcza kotwica na łonie w przypadku damskiej bielizny – taką ofertę można było znaleźć na stronie internetowej sklepu. Pod zdjęciem patriotycznej bielizny pojawiło się wiele komentarzy, w których z jednej strony żartowano, z drugiej domagano się zgłoszenia do prokuratury obrazy symboli narodowych.
Na szczęście, oferta bielizny do końca dnia zostanie wycofana ze sklepu. Jak powiedział w rozmowie z portalem wp.pl właściciel sklepu Sebastian Kuciński, tak zaprojektowana bielizna to przypadek.

– Jeśli ten symbol jest w takich miejscach, to jest to zapewne przypadek - zaprojektowany wzór jest automatycznie nakładany na wszystkie produkty i fasony. Na pewno nie umieściliśmy tego umyślnie [...] Oczywiście nie mieliśmy zamiaru nikogo urazić i oburzyć – stwierdził.


– W przyszłości na pewno przyłożę do tego większą uwagę, aby takie przypadki się nie powtórzyły. Bardzo szanujemy ten symbol. Przepraszam za to i jeszcze raz zapewniam, że to przypadek, a nie umyślne działanie – zapewnił Kuciński.

źródło: wp.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka