Kuba Wojewódzki sprawił sobie nowy samochód na urodziny. Jego cena zwala z nóg

Kuba Wojewódzki ma nowe auto - Bentley Continental GT.
Kuba Wojewódzki ma nowe auto - Bentley Continental GT. fot. Instagram/Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki skończył 55 lat. I – jak napisał na Instagramie – sam sprawił sobie z tej okazji prezent. To luksusowe auto Bentley Continental GT. Ile kosztuje to cacko na zamówienie?

Wojewódzki zrobił sobie zdjęcie przy Bentleyu na tle salonu marki. Ile mógł kosztować prezent dziennikarza TVN? Jak wylicza jeden z portali motoryzacyjnych, cena auta w wersji First Edition z 22-calowymi obręczami to ponad 300 tys. euro (według aktualnego kursu niespełna 1,3 mln zł). Tyle trzeba zapłacić za podobnie skonfigurowane auto w niemieckim salonie.
Z okazji 55. urodzin Kuba Wojewódzki złożył też nietypowe życzenia swoim fanom na Facebooku. Życzył "wszystkim wszystkiego, a resztę musicie skombinować sobie sami" – dowcipnie napisał prezenter.

55 LAT. DUŻO WODY UPŁYNĘŁO ... z okazji moich równych urodzin, życzę wszystkim, wszystkiego ! resztę musicie sobie skombinować sami ! k.

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki - Król TVN Środa, 1 sierpnia 2018
W lutym Wojewódzki sprzedawał inny swój samochód. Zielone Lamborghini Aventador trafiło do komisu, gdzie wyceniono je na 250 tys. zł. Zrobił to pewnie dlatego, że niedługo potem stał się dumnym posiadaczem (jako jeden z pierwszych w Polsce) nowego Porsche 911 GT2RS.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...