Ewa Farna ścięła włosy. I ponabijała się przy tym z dziennikarzy

Piosenkarka Ewa Farna zamieściła na Instagramie relację z wizyty u fryzjera. Pożartowała przy tym z dziennikarzy.
Piosenkarka Ewa Farna zamieściła na Instagramie relację z wizyty u fryzjera. Pożartowała przy tym z dziennikarzy. Fot. Instagram.com / Ewa Farna
Ewa Farna postanowiła pokazać swoim fanom, jak się zmienia. I to na żywo! Na Instagramie piosenkarka zrelacjonowała swoją wizytę u fryzjera. Opowieść zaczyna się od zdjęcia, na którym widać na podłodze ścięte włosy. A potem Farna żartuje z dziennikarzy kolorowych mediów, sugerując im, jakie powinni dać tytuły do informacji o zmianie image.

Czy to duża zmiana w wyglądzie? Fani ocenią sami. Ewa Farna zaś z uśmiechem mówi na nagraniu na Instagramie, że wygląda młodziej. Jakby przy tym sugerowała tytuły dla plotkarskich serwisów.

"Młodo wyglądam. Jak dziewczynka. Czy ona się rozwodzi? Są dużo krótsze i takie proste!" – mówiła przekornie do kamery w smartfonie, pozując z nową fryzurą.
Ewa Farna lubiła swoje długie włosy, co nieraz pokazywała na Instagramie.

„Echo” 28 700 000 views Juchuu!

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ile zapłaciła za tę wizytę u fryzjera? Tego piosenkarka nie ujawnia, ale można być pewnym, że nie jest to taka suma, jaką zapłaciła Małgorzata Rozenek. Ona zafundowała sobie przedłużanie włosów za... 35 tys. zł!

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...