Marek Bukowski szybko odnalazł nową miłość. Jest nią znana aktorka

Marek Bukowski rozwiódł się ostatnio z żoną.
Marek Bukowski rozwiódł się ostatnio z żoną. Fot. Screen z Facebooka / Marek Bukowski
Marek Bukowski w maju tego roku po kilku latach separacji rozwiódł się z Ewą Bukowską. Aktor mocno przeżywał to rozstanie, ale okazuje się, że… już nie jest sam. Jego nową wybranką może być aktorka Weronika Książkiewicz.

Bukowski i Książkiewicz poznali się na planie serialu "Leśniczówka" i mieli sobie od razu wpaść w oko. – Od początku dobrze im się pracowało. A nagle odkryli, że lubią ze sobą spędzać czas także poza planem. Zaiskrzyło między nimi, ale czy to przerodzi się w trwały związek, trudno powiedzieć, bo to naprawdę dopiero początek – informuje magazyn Flesz.

Oboje są po przejściach. Bukowski w niedawnym wywiadzie w "Gali" przyznał, że woli "być sam niż się z kimś męczyć". Aktor z żoną rozwiódł się po ponad 20 latach bycia razem. Książkiewicz z kolei biznesmenowi Krzysztofowi Latkowi urodziła syna Borysa, ale ich związek nie przetrwał. Później związała się z reżyserem Mitją Okornem, ale tu również doszło do rozpadu.

Jako dowód na istnienie związku, w prasie opublikowano ich wspólne zdjęcia ze spaceru. Widać na nich, jak Bukowski w czuły sposób obejmuje aktorkę.

źródło: pudelek.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...