Zdjęcie nagiej kobiety na profilu rosyjskiego MON-u. To zapewne jego... rzeczniczka

Rzeczniczka rosyjskiego MON przypadkowo pochwaliła się swoim zdjęciem. Nagim.
Rzeczniczka rosyjskiego MON przypadkowo pochwaliła się swoim zdjęciem. Nagim. Fot. facebook.com/rossiyana.markovskaya
Na Instagramie rosyjskiego Ministerstwa Obrony Narodowej, zamiast zdjęć tematycznie związanych z wojskiem, na chwilę pojawiła się zupełnie inna fotografia. Co prawda na nagim selfie nie widać twarzy "modelki", ale internauci są pewni, że jest to 26-letnia rzeczniczka rosyjskiego resortu obrony Rossiyana Markovskaya.

Co prawda zdjęcie zniknęło bardzo szybko i nie ma pewności, czy na zdjęciu była 26-letnia Rossiyana Markovskaya, a w sieci ludzie dyskutują, kim jest tajemnicza naga "modelka" i jak mogło dojść umieszczenia na oficjalnym profilu MON tego typu fotografii, ale rosyjscy internauci szybko zawyrokowali: to musi być rzeczniczka rosyjskiego MON-u.
Należy dodać, że na instagramowym profilu resortu obrony do tej pory oglądać można było raczej zdjęcia z defilad, prezentacje uzbrojenia, żołnierzy w trakcie ćwiczeń oraz Władimira Putina.

Prawdopodobnie rzeczniczka nie przełączyła się między instagramowymi kontami. No i skandal gotowy.

Rossiyana Markowskaja nazywana jest najbardziej atrakcyjną rzeczniczką prasową na świecie. Na stanowisko w MON-ie powołał ją jego szef Siergiej Szojgu. Jego zdaniem ma to pomóc w poprawie wizerunku rosyjskiej armii i spowodować wzrost liczby kandydatów zgłaszających się do wojska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...