Polska Policja ociepla wizerunek? Zamieścili słodkie zdjęcie, a internauci: Brawo, dobry człowiek

Polska Policja zamieściła na TT zdjęcie, które mocno odbiega od tych, do których się przyzwyczailiśmy.
Polska Policja zamieściła na TT zdjęcie, które mocno odbiega od tych, do których się przyzwyczailiśmy. Fot. Sławomir Kamiński / AG
To zupełnie inny obraz z policją w roli głównej niż te, do których ostatnio byliśmy przyzwyczajeni. Tym razem nie są to starcia z demonstrantami, nikt nikogo nie ciągnie, nie blokuje przejścia, nie ma siły i żadnej brutalności. Jest jeden policjant. I ptak. Zdjęcie przykuł wzrok wielu internautów, zebrało już dziesiątki komentarzy,.

Buziaki, serduszka i brawa zebrała Polska Policja za to zdjęcie, i na TT i na FB. "Szacunek za dobre serce. Niewiele ludzi pamięta w te upały o zwierzętach, "Dobry człowiek" – czytamy w komentarzach. Jest nawet taka opinia: "Jestem dumna z tego człowieka".

Choć nie brakuje uwag mocno kąśliwych. Niektórzy przypominają, jak policja siłą wynosiła demonstrantów, inni są przekonani, że to wszystko to ustawka, bo chodzi tylko o ocieplenie wizerunku. Na TT policja napisała "Pomagamy i Chronimy".

Zdjęcie faktycznie nieco odbiega od obrazów, do których ostatnio przywykliśmy. "Słodziaki. Ale jak ten pan policjant to zrobił? Ode mnie ptactwo ucieka aż pióra lecą..." – dziwią się niektórzy. "Jak chcą to potrafią, a tak poważnie to wszystko zależy od człowieka" – piszą.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...