O co chodzi z About You? Co tak przyciągnęło uwagę celebrytów?

About You założono w Niemczech w 2013 roku.
About You założono w Niemczech w 2013 roku. Fot. Screen z About You
Imponująca lista gwiazd pojawiła się ostatnio na imprezie About You w warszawskim klubie Miłość. Już wcześniej wiele osób spotkało się z tajemniczą akcją promocyjną związaną z tą nazwą. Okazuje się, że About You to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą ubrań. Właśnie wystartowała polska wersja platformy.

Centrum Warszawy zapełniło się w środę 8 sierpnia imponującą liczbą celebrytów. Była Rozenek i Radosław Majdan, Maffashion, Piotr Stramowski z żoną Katarzyną Warnke, Natalia Siwiec, Anna Mucha, Maja Sablewska i Julia Wienawia. Żeby komuś było mało, to były jeszcze Dorota Gardias, Kasia Zielińska, Paulina Sykut oraz Maja Bohosiewicz. Można by tak jeszcze wymieniać.

Trzeba przyznać, że About You wiedział, kogo ściągnąć na swoją imprezę otwarcia. Ale sklep nie istnieje od dziś. Został założony w Niemczech w 2013 roku. Swoją siedzibę ma w Hamburgu. Dość szybko zdobył popularność i obecnie działa już w Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Teraz przyszedł czas na Polskę.

Za pośrednictwem About You można kupić odzież i obuwie ponad 500 marek. Calvin Klein, Tom Tailor, Nike, Timberland, Levi's to jedynie garstka tego, co będzie można odnaleźć na platformie sprzedażowej. Warto wiedzieć, że od 9 do 12 sierpnia klienci sklepu skorzystają ze zniżki 25 proc. Aby go uzyskać wystarczy wejść na stronę i aktywować kod rabatowy AYPOLSKA.


W internecie można odnaleźć już pierwsze opinie na temat About You. Jedna ze stron porównuje sklep do Zalando, zaznaczając przy tym, że About You ma trochę mniej marek i węższy wybór asortymentu. Podobnie do tamtej platformy, zarówno dostawa, jak i zwroty są całkowicie darmowe. Czy sklepowi uda się podbić nasz rynek przekonamy się niebawem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...