Makłowicz w koszulce "Konstytucja". Zdjęcia z Chorwacji podzieliły jego fanów

Zdjęcie Roberta Makłowicza w koszulce z napisem "Konstytucja" nie spodobało się niektórym miłośnikom podróżnika.
Zdjęcie Roberta Makłowicza w koszulce z napisem "Konstytucja" nie spodobało się niektórym miłośnikom podróżnika. Fot. Facebook.com / Robert Makłowicz
Robert Makłowicz w chorwackiej miejscowości Kuna Peljeska spotkał się z turystami z Polski. Podróżnik i smakosz pochwalił się tym faktem na Facebooku. Wstawił też zdjęcie, które ewidentnie nie spodobało się części jego fanów.


"Jak w jednej chwili stracić cały szacunek i sympatię", "Może jak przyjdzie kac moralny to i refleksje się pojawią, czego życzę z całego serca", "No szkoda, unlike, myślałem, że nie będzie tu zabawy w politykę" – pisali w komentarzach pod zdjęciem Roberta Makłowicza internauci.

Wszystko z powodu spotkania z polskimi turystami w chorwackiej Kunie Peljeskiej. Podczas wizyty w tej miejscowości postanowili ubrać się w koszulki z napisem "Konstytucja" i zrobić sobie zdjęcie. Wśród nich znalazł się właśnie Makłowicz.

Serdecznie dziękuję za dzisiejsze spotkanie w Kunie, było nas więcej, niźli husarii pod Kircholmem. Mówiliśmy głównie o...

Opublikowany przez Robert Makłowicz Środa, 22 sierpnia 2018
Przypomnijmy, że niedługo po burzliwym odejściu Makłowicza z TVP podróżnik zapowiedział powrót do telewizji. Okazało się, że trafił do TVN, gdzie dostał swój program podróżniczo-kulinarny.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun