Norbi poprowadzi "Jaka to melodia?". Jak naprawdę nazywa się autor "Kobiety są gorące"?

Jak nazywa się Norbi
Jak nazywa się Norbi Fot. screen z youtube.com/pudelektv
O Norbim znów zrobiło się głośno, gdy pojawiły się informacje o tym, że zastąpi on Roberta Janowskiego w roli prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia?" w TVP. Jednak niewielu zna prawdziwe imię i nazwisko autora hitu "Kobiety są gorące". Jak naprawdę nazywa się Norbi?


Norbi co jakiś czas wraca do telewizyjnego "obiegu". Czasem pojawi się na jakimś letnim koncercie, czasem na miejskim Sylwestrze. Teraz głośno zrobiło się o nim przy okazji konfliktu Roberta Janowskiego z TVP, w wyniku którego pracujący od 21 lat dla TVP Janowski rozstaje się z telewizją i z programem. A zastąpi go właśnie Norbi, co potwierdziła wczorajsza prezentacja jesiennej ramówki TVP.

Autor jednego tylko hitu, który w każde wakacje wraca jak bumerang, czyli "Kobiety są gorące" od lat ukrywa się po pseudonimem "Norbi". Mało kto wie, jak naprawdę się nazywa.

Norbi to w rzeczywistości Norbert Dudziuk. Urodził się w 1972 roku w Ostródzie. Oprócz niezbyt rozbudowanej kariery muzycznej, Dudziuk prowadził kilka teleturniejach w różnych stacjach telewizyjnych. Był także dziennikarzem radiowym.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu