Durczok totalnie wyprowadził Pawłowicz z równowagi. Zdumiewający atak posłanki PiS

Krystyna Pawłowicz i Kamil Durczok pokłócili się na Twitterze. Poszło o wynagrodzenia dla pracowników, ale oboje radykalnie odbiegli od tematu.
Krystyna Pawłowicz i Kamil Durczok pokłócili się na Twitterze. Poszło o wynagrodzenia dla pracowników, ale oboje radykalnie odbiegli od tematu. fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta i Grzegorz Celejewski/Agencja Gazeta
Pomiędzy Krystyną Pawłowicz a Kamilem Durczokiem wywiązała się kłótnia na Twitterze. Posłanka PiS zaapelowała o godne wynagrodzenia dla polskich pracowników. Zrobiła to w swoim stylu. Odpowiedział jej mocno dziennikarz Kamil Durczok, czym wyprowadził posłankę PiS z równowagi.


Pawłowicz napisała, że patriotyzm gospodarczy to obowiązek pracodawców. Jak wynika z jej tweeta – jest też przeciwko zatrudnianiu pracowników zza granicy za grosze, których nazywa niewolnikami. Zamiast tego postuluje zatrudnianie przede wszystkim Polaków. "Doceńcie pracę polskich rąk" – spuentowała.
Mocno na te słowa zareagował Kamil Durczok. Jego zdaniem Pawłowicz powinna przestać mówić o obowiązkach przedsiębiorców, bo nie ma o nich pojęcia. "Pani jedynym obowiązkiem jest obrażać inaczej myślących, kadzić prezesowi i sławić jego wielkość. Fakt, z tego wywiązuje się pani jak należy" – dodał.
Jak łatwo się domyślić, nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Pawłowicz, która jednak nieco odbiegła od tematu swoją kolejną wypowiedzią.
Jak się wyraziła, jej wpis był skierowany do polskich przedsiębiorców, a Durczok nim nie jest. "Jako upadła życiowa i medialna "gwiazda" ma pan inne, bardziej podstawowe obowiązki - szacunku dla innych,ogarnięcie swej wulgarności czy popędów" – dodała.
Krystyna Pawłowicz jest ostatnio szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. W bardzo krytycznym tonie skomentowała zbiórkę pieniędzy na pomnik zmarłego niedawno generała Zbigniewa Ścibora-Rylskiego , czym wzbudziła powszechne oburzenie.

Monument ma stanąć w przyszłym roku 1 sierpnia na warszawskim Czerniakowie, gdzie słynny "Motyl" dowodził walkami o Warszawę.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WYBORY 2019

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE