Popek zdradziła, jak potraktował ją gość TVP. Zupełnie się tego nie spodziewała

Anna Popek wspomniała o nieprzyjemnej sytuacji na wizji. Historia nawiązuje do planowanej przez dziennikarkę książki.
Anna Popek wspomniała o nieprzyjemnej sytuacji na wizji. Historia nawiązuje do planowanej przez dziennikarkę książki. Fot. facebook.com/AnnaPopekPL
Anna Popek ma w planie napisanie książki o dobrych manierach. Dziennikarka doświadczyła na własnej skórze, jak to jest, gdy komuś ich brakuje. Opowiedziała o sytuacji, która przydarzyła się jej na wizji.


– Taka pani przyszła do studia. (...) Zajmowała się kulturą. Kiedy się przywitaliśmy jako prowadzący, spojrzała na mnie z góry na dół lodowatym wzrokiem, nie podała ręki, a była starsza, więc czekałam, aż ona to zrobi – zrelacjonowała Anna Popek w wywiadzie dla Wideoportalu.

Co więcej, prezenterka dodała, że kobieta podczas rozmowy zwracała się wyłącznie do drugiego prowadzącego – Michała Olszańskiego.
– Zadałam tam jedno czy dwa nieśmiałe pytania, ona je zbyła i odpowiadała w dalszym ciągu Michałowi – przypomina zdarzenie Anna Popek.

Anna Popek to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która jest od wielu lat związana z publicznymi mediami. Od sierpnia 2018 roku prowadzi na antenie TVP Info program "Wstaje Dzień". Popek jest współautorką książek "Siostry gotują" i "Literacki Melanż z Pragi".


źródło: Wideoportal

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
POLECAMY 0 0"Ostatnio pytali o trolle Ziobry". Uczy WOS-u w podstawówce i tak ocenia świadomość 14-latków
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż