Wojewódzkiego zje zazdrość. Królowa TVN przegania go zdecydowanie

Magda Gessler stała się największą krezuską TVN.
Magda Gessler stała się największą krezuską TVN. fot. Facebook/Magda Gessler
Magda Gessler dostanie od TVN gigantyczne pieniądze. Wszystko dzięki powodzeniu "Kuchennych rewolucji", co przekłada się na olbrzymie przychody z reklam dla stacji. Restauratorka ma dostać nowy kulinarny show. Otrzyma za niego 600 tys. zł za rok – dowiedział się "Super Express".


Gdy Gessler wkraczała do telewizji w 2010 r. z "Kuchennymi rewolucjami", nikt nie mógł przypuszczać, że oto startuje aż tak wielka medialna kariera. Tymczasem Gessler stała się królową celebrytów. Niebawem wystartuje 18. sezon jej sztandarowego programu, który ostatnio przyniósł stacji 30 mln zł wpływów reklamowych.

Jednak gwiazda dopiero w ostatnich miesiącach została należycie doceniona. Długie lata, mimo że przynosiła stacji potężne zyski, miała wynagrodzenie na niezmienionym poziomie. W 2017 roku dostała jednak 600 tys. zł podwyżki i zaczęła zarabiać ponad 2 mln zł rocznie. A to oznaczało, że dostawała dwa razy więcej niż Kuba Wojewódzki.

Jak dowiedział się jeden z tabloidów, "Król TVN" może liczyć maksymalnie na 400 tys. zł za jeden sezon swojego programu. Mało tego: Gessler teraz może liczyć na kolejne 600 tys. rocznie więcej. Będzie jednak miała więcej pracy.

źródło: "Super Express"

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0To po to PiS przerwał posiedzenie Sejmu? Arłukowicz mówi o "handlu"