Will Smith trafił na ścianę kamienicy w Krakowie. Mural polskiego artysty zachwycił gwiazdę Hollywood

Will Smith trafił na ścianę krakowskiej kamienicy. Mural oczarował gwiazdora i ponad półtora miliona internautów.
Will Smith trafił na ścianę krakowskiej kamienicy. Mural oczarował gwiazdora i ponad półtora miliona internautów. Fot. Screen / Youtube
Polski artysta specjalizujący się w malowaniu murali i występujący pod pseudonimem Pieksa namalował na jednym z krakowskich budynków portret Willa Smitha. Gwiazdor jest zachwycony i dopytuje, gdzie można to zobaczyć na żywo.

Will Smith wystąpił w dziesiątkach produkcji kinowych i telewizyjnych, popularny aktor brał także udział w ceremonii zamknięcia mundialu w Rosji latem tego roku. A w Krakowie to nawet trafił na ścianę. Mural wykonał artysta podpisujący się pseudonimem Pieksa. Przedstawia aktora z czasów, gdy grał w serialu telewizyjnym "Bajer z Bel Air".
Wyświetl ten post na Instagramie.

Thanx, @pieksart!! Where is this wall?

Post udostępniony przez Will Smith (@willsmith)

Zdjęcie muralu trafiło na Instagrama. Trudno powiedzieć, czy Will Smith zobaczył je przypadkiem czy ktoś mu je podesłał, faktem jednak jest, że oczarowany gwiazdor zdjęcie malowidła już widział. I dopytuje, gdzie można dzieło zobaczyć na żywo. Jeszcze nie wiadomo, czy przyleci do Krakowa, na razie udostępnił zdjęcie na swoim profilu.

Oprócz Willa Smitha mural autorstwa Pieksy polubiło już grubo ponad półtora miliona osób. Jest powód do radości.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"