Kierowca BMW przedstawia swoją wersję. Kieruje do sądu sprawę przeciwko Annie Musze

Mariusz Keller, kierowca BMW, opublikował oświadczenie ws. wypadku, który wcześniej opisała Anna Mucha.
Mariusz Keller, kierowca BMW, opublikował oświadczenie ws. wypadku, który wcześniej opisała Anna Mucha. fot. Instagram/Anna Mucha/YouTube
Wraca sprawa weekendowego incydentu z Anną Muchą, która próbowała udzielić pierwszej pomocy po wypadku. Zdaniem aktorki w tym momencie kierowca BMW, który miał być sprawcą zdarzenia, uderzył ją, a następnie próbował przejechać. Rzekomy sprawca Mariusz Keller zupełnie inaczej opisuje zdarzenie. Zdecydował się upublicznić swój wizerunek i zapowiada skierowanie sprawy do sądu.


Keller twierdzi, że to nie on, a Anna Mucha i jej partner naruszyli jego nietykalność cielesną. Wszystko przez to, że użył klaksonu. Po tym Anna Mucha miała wpaść w furię i z całym impetem miała uderzyć pięścią w maskę jego samochodu, powodując jego uszkodzenie blacharskie.


"Pani Anno – oświadczam, że Ja, Mariusz Keller, jestem kierowcą tego BMW, którego klakson wprawił w Panią szaleńczą furię na środku al. Jana Pawła II w Warszawie, iż postanowiła Pani rozwalić mi samochód" – napisał Keller.

"Widocznie Pani ego nie pozwala Pani na racjonalne myślenie w sytuacji kiedy (pisownia oryginalna – red.) udziela Pani pierwszej pomocy ofiarom wypadku (za co gorąco szanuje i zachęcam wszystkich do czerpania wzoru z tego elementu tej historii) ale jeśli nie panuje Pani nad sobą to może czas zastanowić się nad psychiatrą?" – dodał kierowca BMW.

Marcel Sora uderzył kierowcę BMW?
Keller według swojej relacji zatrzymał auto, uruchomił światła awaryjne i wyszedł z samochodu. W tym momencie podszedł do niego partner Anny Muchy Marcel Sora i uderzył go w klatkę piersiową – tak stwierdził kierowca BMW.

Jak dodał, poczuł zagrożenie życia, w związku z tym użył w kierunku napastnika gazu łzawiącego. W kierunku Kellera zaczęły padać niecenzuralne słowa ze strony świadków, więc dla własnego bezpieczeństwa odjechał z miejsca zdarzenia.

Szanowni Państwo, przed kilkoma godzinami polska aktorka Anna Mucha rozpoczęła relacje na swoim profilu z portalu...

Opublikowany przez Mariusz Keller Sobota, 29 września 2018
Twierdzi, że Anna Mucha opublikowała na Instagramie nieprawdziwe informacje, jakoby miała zostać przez niego pobita. Nieprawdą jest też jego zdaniem to, że wygłaszał w jej stronę groźby karalne, jak twierdziła aktorka.


"Czas zabrać się za celebrytów z wybujałym ego, którzy ze zwykłego obywatela chcą zrobić bandytę" – podsumował Keller. Jest już efekt jego oświadczenia. Anna Mucha przyznała się, że uderzyła w maskę jego samochodu.

Szanowni Państwo, mamy to. MUCHA PRZYZNAŁA SIĘ: "(...) uderzyłam w maskę jego samochodu (...)" Przedstawiam Państwu...

Opublikowany przez Mariusz Keller Wtorek, 2 października 2018
Przypomnijmy, Anna Mucha próbowała udzielić pierwszej pomocy osobie potrąconej w centrum Warszawy. Kierowca BMW miał uderzyć ją i próbować potrącić samochodem. Z jednego z nagrań wynika, że mężczyzna rzeczywiście mógł próbować ją przejechać.

– Pilnie poszukuję człowieka, którego za chwilę zgłoszę na policję. Mam świadków. To człowiek, który uciekł z miejsca wypadku. Nie tylko nie udzielił pomocy, ale próbował mnie i mojego partnera spsikać gazem. Zresztą spsikał – powiedziała Mucha w swoim InstaStory. 

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W Polsce tego filmu ludzie boją się jak ognia. Widziałem "Malowanego ptaka" i już wiem dlaczego

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy