Córka znanego polskiego piłkarza walczy o życie. Poprosił o modlitwę

Córka polskiego piłkarza walczy życie. Filip Burkhardt poprosił internautów o modlitwę w jej intencji
Córka polskiego piłkarza walczy życie. Filip Burkhardt poprosił internautów o modlitwę w jej intencji Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta // Screen z Twitter.com/BurkhardtFilip
Dramatyczny apel polskiego piłkarza, a przede wszystkim ojca. Filip Burkhardt poprosił internautów o modlitwę w intencji swojej córki. Dziewczynka walczy o życie i wszystko zależy od przebiegu operacji. Jak nieoficjalnie dowiedziała się redakcja naTemat od pracownika Bytovii Bytów - choroba pojawiła się nagle. Nie wie jednak, co dolega dziewczynce. W tym momencie jest pod opieką rodziców.


O dramatycznej sytuacji piłkarza mówił po meczu trener Bytovii Bytów Adrian Stawski. Zawodnicy chcieli zadedykować zwycięstwo swojemu koledze, ale zremisowali z Chojniczanką Chojnice (1:1).

– Chcieliśmy bardzo mocno wygrać dla Filipa Burkhardta i jego córki, która walczy o życie i będzie miała w poniedziałek operację. Stąd też dzisiaj absencja Filipa. Będziemy się za Was modlić, będziemy razem z Tobą w tym trudnym okresie dla Was – powiedział Adrian Stawski.

Od poniedziałkowej operacji zależy życie córki piłkarza. Zrozpaczony ojciec zaapelował w niedzielę do internautów. "W tych trudnych dla Nas chwilach bardzo prosimy o modlitwę za Naszą córeczkę, która walczy o to, by z nami zostać" – napisał Filip Burkhardt na Twitterze.
Prośba zjednoczyła środowisko piłkarskie i nie tylko. Post skomentowani m. in. przedstawiciele Lecha Poznań, Arki Gdynia, Wisły Płock, ale i komentator sportowy Mateusz Borek oraz publicystka TVP Magdalena Ogórek.
Dodajmy, że 31-letni Filip Burkhardt wcześniej grał jako zawodnik m. in. ŁKS-u, Arki Gdynia, Wisły Płock czy Sandecji Nowy Sącz. Był również młodzieżowym reprezentantem Polski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Wojciechowska naściemniała o solo ślubach? Youtuberka z Korei mówi o bzdurach w programie
0 0Wygrani pokłócili się o dom i auto. Oto jak "Czar Par" zniknął z telewizji w atmosferze skandalu
0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0"Wszystko dzięki ministrowi". Kiedyś głosowali na PO, teraz wolą PiS
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik