Odechce ci się Zakopanego. Feel The Flow to społeczność tworzona przez i dla ludzi z zimową zajawką

Najlepsze wyjazdy na deskę i narty, wystrzałowe imprezy i topowe ośrodki alpejskie. Z tego słynie biuro podróży Feel The Flow, które organizuje grupowe wyjazdy zimowe w Alpy.
Najlepsze wyjazdy na deskę i narty, wystrzałowe imprezy i topowe ośrodki alpejskie. Z tego słynie biuro podróży Feel The Flow, które organizuje grupowe wyjazdy zimowe w Alpy. Materiały prasowe
Jesień już zapukała do naszych drzwi, druga w kolejce stoi zima, więc to dla pasjonatów sportów zimowych idealna pora, by poszukać na mapie miejsc, gdzie można poszusować na nartach lub desce snowboardowej. Od lat taką mekką feriowiczów są Alpy. W Polsce za specjalistę od organizacji ''pielgrzymek'' do nich uchodzi Feel The Flow.


''Oooo kochani poezja, co tam się działo. Nie da się opisać, trzeba jechać i przeżyć na własnej skórze. […] Nie pojechać z ekipą Feel The Flow to grzech''. ''Wyjazd chyba najlepiej zorganizowany w moim życiu. […] Nie zastanawiać się tylko jechać z FTF''. To przykładowe opinie o biurze podróży, jakie można przeczytać na jego stronie.


Założona przez ''ludzi z zimową zajawką'' firma zajmuje się od 2006 roku profesjonalną organizacją wyjazdów w Alpy. Targetem tych wystrzałowych imprez w scenerii ośnieżonych górskich szczytów są nie tylko rozmiłowani w narciarstwie i snowboardzie studenci, ale także mający 20-35 wiosen na karku amatorzy zimowych atrakcji.

Tradycją stały się już zniżki, które można ze sobą łączyć. MEGA PROMO pojawiają się na krótko i mają ograniczenia ilościowe. Zniżka wcześniej-taniej docenia finansowo tych, którzy podejmują szybkie decyzje. A ponieważ w grupie siła, ekipy od 6 osób w górę mogą liczyć na zniżki grupowe. Zniżka lojalnościowa honoruje zaś stałych klientów biura podróży.
W zakresie transportu Feel The Flow oferuje przejazd autokarami klasy ROYAL XXL (więcej miejsca na rozprostowanie nóg). Jako pierwszy organizator grupowych wyjazdów zimowych firma wprowadziła też wycieczki samolotem. Loty odbywają się na trasie Warszawa-Grenoble, Lyon, Turyn, Verona i Bergamo.

Profesjonalizm, troska o komfort i bezpieczeństwo gości, a także podejście do organizacji z sercem i pasją zaskarbiły firmie z Warszawy uznanie nie tylko zapalonych narciarzy czy snowboardzistów, ale także branży turystycznej. W 2016 roku Kapituła Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU przyznała ekipie FTF nominację w kategorii usługa.

Każdy, kto chciałby powierzyć organizację swojego zimowego urlopu w ręce fachowców z FTP, może skorzystać z uproszczonego formularza rezerwacyjnego na oficjalnej stronie touroperatora. Tam też znajdziemy szczegółowe informacje o wszystkich aktualnie dostępnych campach.

Artykuł powstał we współpracy z Feel The Flow

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun