"W samolocie do Londynu jest bomba". Szukają ładunku na lotniskach w całej Polsce

Pasażerowie lecący do Londynu muszą uzbroić sie w cierpliwość i przygotować na utrudnienia związane z alarmem.
Pasażerowie lecący do Londynu muszą uzbroić sie w cierpliwość i przygotować na utrudnienia związane z alarmem. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Czwartkowe popołudnie jest pracowite dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy przeczesują wszystkie samoloty lecące z Polski do Londynu. Wszystko przez anonimową wiadomość o bombie, którą dostała policja w Poznaniu.


Straż graniczna sprawdza wszystkie maszyny, które miały odlecieć z polskich lotnisk do stolicy Wielkiej Brytanii, pod kątem obecności materiałów wybuchowych. Nie wiadomo kto wysłał wiadomość poznańskiej policji. Być może to kolejny fałszywy alarm bombowy. Tak czy inaczej straż graniczna nie mogła jej zignorować. Do tej pory nie znaleziono żadnych materiałów wybuchowych.
Jak informuje Radio ZET, sprawdzono między innymi samolot lecący z Modlina do Londynu-Stansted. Maszyna jest bezpieczna i pasażerowie, z opóźnieniem, ale odlecą niedługo do Anglii.
Podobną kontrolę przeszedł samolot LOT, który miał odlecieć z Warszawy do Londynu o 15.30. Po sprawdzeniu bagaży 147 pasażerów przewoźnik podstawił inny samolot.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu