PILNE Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciało Piotra Staraka

Będzie druga część "Gladiatora"! Za kamerą ponownie stanie Ridley Scott

Czy Gladiator 2 powtórzy sukces pierwszej części?
Czy Gladiator 2 powtórzy sukces pierwszej części? Zrzut ekranu z YouTube.com / nathansmoviereviews
Każdy miłośnik kina zna film "Gladiator" Ridleya Scotta. Obraz zdobył w sumie 5 Oscarów i do tej pory bardzo często gości na ekranach telewizorów na całym świecie. Jak podaje portal Deadline.com, reżyser będzie kręcił drugą część tego hitu.


Według informacji zebranych przez portal Deadline.com, Ridley Scott robi postępy w pracy nad kontynuacją "Gladiatora". Film z 2000 roku zdobył 11 nominacji do Oscara i pięć statuetek, w tym za najlepszy film i najlepszego aktora – Russella Crowe, który wcielił się w postać Maximusa.

Naturalnie w "Gladiatorze 2" nie zobaczymy już Australijczyka, ponieważ wątek jego bohatera został wygaszony – Maximus zginął na arenie w pojedynku z cesarzem Commodusem. Druga część ma opisywać losy Lucjusza, syna Lucilli, siostry Commodusa.
"Gladiatora" stworzyło studio DreamWorks, a jego dystrybutorem był Universal. Teraz ma być inaczej. DreamWorks został odsunięty od prac nad filmem, a jego miejsce zajął Paramount. Natomiast Universal będzie mógł współfinansować projekt. Na razie nie wiadomo nic konkretnego na temat obsady filmu ani kiedy ruszą pierwsze zdjęcia.

Źródło: Deadline.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

AFERA PIEBIAKA

0 0#PiebiakGate to już zbyt wiele. Zbigniewie Ziobro, czas podać się do dymisji!
0 0O co chodzi w aferze z "Emilią" i Piebiakiem? Trzy najbardziej szokujące wątki
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"