Hulakula hucznie obchodzić będzie swoje urodziny

Materiał prasowy
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, od lat znane i lubiane przez warszawiaków, dwa lata temu przeprowadziło się do nowej lokalizacji, na warszawskiej Pradze Północ. Po drugiej stronie Mostu Gdańskiego, przy ulicy Jagiellońskiej 82B powstała nowa przestrzeń, która wciągnęła do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców stolicy, od maluchów po seniorów.


Od dwóch lat zarówno w weekendy, jak i każdy inny dzień tygodnia w Hulakula można skorzystać z bogatej oferty atrakcji i wydarzeń kulturalnych, spotkać się z przyjaciółmi, zaszaleć na parkiecie przy największych hitach czy zmierzyć się w turnieju w kręgle lub przy bilardowym stole. To tu weekendowe imprezy rozkręcają najwięksi polscy DJ-e, tacy jak C-BooL czy Gromee, i tu swoje koncerty dają największe gwiazdy. W ciągu tych dwóch lat na scenie Hulakula można było spotkać takich artystów jak: Kamil Bednarek, Marek Piekarczyk, Enej, Lanberry, Pezet, Kaen, zespół Czerwone Gitary, a także młodych początkujących twórców, jak: Zuza Gadowska, Kwiat Jabłoni czy Vesna Leszczyńska, którzy szlifowali swój muzyczny warsztat w ramach Letniej Sceny Muzycznej Hulakula.


Tu gościli także twórcy największych międzynarodowych hitów, tacy jak duet Ofenbach czy AronChupa. Oferta nadchodzących koncertów jest równie imponująca: Urszula, Doda, Krzysztof Krawczyk, Skaldowie – to tylko kilku artystów, którzy w ciągu najbliższych miesięcy zagrają swoje koncerty w Hulakula.
Dwa lata Hulakula – to także dwa lata niekończących się zabaw i szaleństw najmłodszych warszawiaków, bo Hulakula – to również wyjątkowa przestrzeń dla dzieci. Dla nich zostały przygotowane dwa wewnętrzne place zabaw urządzone w bajkowych klimatach, a także jeden na świeżym powietrzu, otwarty w sezonie letnim.


Pisząc o Hulakula, nie sposób nie wspomnieć też o restauracji, która się mieści w nowym wnętrzu. Otwarta codziennie, od poniedziałku do piątku, od godziny 12.00, a w weekendy od 10.00, oferuje dania sezonowe zarówno na weekendowe śniadania, codzienne lunche, jak i kolacje, a włoska pizza wypiekana w piecu uznawana jest już za jedną z najlepszych w mieście.
W listopadzie to rodzinne centrum rozrywki będzie obchodziło drugą rocznicę działania w nowej lokalizacji. I z tej okazji już 10 listopada przygotowywana jest z wielkim rozmachem urodzinowa impreza.


Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji - piękne tancerki, akrobatek wykonujących zapierające dech w piersiach show, rozgrzewającej pirotechniki oraz najlepsza oprawa muzyczna w wykonaniu rezydentów Hulakula oraz królowej polskiego popu – DODY, która wraz z zespołem Virgin zagra dla gości Hulakula urodzinowy koncert.

Nie zabraknie także już stałego elementu, którym Hulakula uświetnia swoje urodziny – po raz trzeci odbędzie się Charytatywny Bowlingowy Turniej Gwiazd, którego zwycięzcy znani są już teraz – są to podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń. Gwiazdy walczyć będą o tytuł mistrza bowlingu, zaś każdy punkt zdobyty przez najlepszego zawodnika turnieju zostanie przeliczony na 100 zł dla fundacji.


Na torach do kręgli tego wieczoru będzie można kibicować m.in.: Mai Hyży, Mai Jeżowskiej, , Markowi Kościkiewiczowi, Lanberry, Rafałowi Mroczkowi, Pawłowi Stasiakowi, Przemkowi Cypryańskiemu, Michałowi Szycowi, Patrykowi Czerniejewskiemu, Paulinie Chylewskiej, Karolinie Pilarczyk, Julii Wróblewskiej i wielu innym.

Wieczór poprowadzi prezenter Radia Eska – Michał MICHU Sobkowski.

10 listopada cała Warszawa będzie bawiła się na urodzinach Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta. Tego na pewno nie można przegapić!

Aktualny plan wydarzeń dostępny jest na stronie Hulakula, a także na fanpage’u Hulakula.

Nie byliście jeszcze w Hulakula? Wpiszcie sobie 10 listopada do kalendarza albo wybierzcie coś dla siebie z wielu proponowanych atrakcji i koniecznie sprawdźcie, dlaczego jest to jedno z najpopularniejszych miejsc w Warszawie.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WYBORY 2019

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE