Lewitująca Panna Młoda? Kto planuje ślub, niech lepiej zakreśli sobie w kalendarzu ostatni weekend listopada

Najlepsi wystawcy z branży, ekskluzywne marki ślubne i inspirujące rozwiązania - wszystko to młode pary znajdą na tegorocznych Targach Ślubnych WEDDING
Najlepsi wystawcy z branży, ekskluzywne marki ślubne i inspirujące rozwiązania - wszystko to młode pary znajdą na tegorocznych Targach Ślubnych WEDDING Materiały prasowe
Ponad 200 wystawców, ekskluzywne kolekcje polskich i światowych projektantów, warsztaty i panele dyskusyjne z ekspertami, a także niespotykane promocje i rabaty. Na PGE Narodowy w Warszawie szykuje się wydarzenie, obok którego nie mogą przejść obojętnie ci, którzy zamierzają wkrótce powiedzieć sobie sakramentalne ''TAK''.


24-25 listopada w stolicy odbędą się Targi Ślubne WEDDING. Tysiące marzących o idealnym ślubie i weselu narzeczonych z całej Polski będzie mogło poszukać tam inspiracji i porad do przygotowania tych uroczystości. Z kolei wystawcy z branży ślubnej i okołoślubnej po raz kolejny udowodnią, że mają czym pochwalić się w swoim portfolio.
Z myślą o młodych parach zaplanowano liczne prezentacje, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i lekcje tańca. Widowiskowe pokazy mody ślubnej zorganizuje dla nich juror i bloger, Rafał Maślak. Na przyszłych małżonków czeka też wyjątkowa okazja, aby zostać gwiazdą programów TLC Polska, które prowadzi Izabela Janachowska.

Podczas dwudniowego święta nie zabraknie ogólnie dostępnych warsztatów i paneli dyskusyjnych z profesjonalistami z różnych dziedzin. Tę część targów dla narzeczonych poprowadzi Katarzyna Gajek, znana w show-biznesie wedding plannerka, która na planowaniu i organizacji uroczystości ślubnych zjadła przysłowiowe zęby.
Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie. Poza sukniami wystawcy udostępnią gościom biżuterie, dekoracje czy stylizacje fryzur. Wiele z nich zaoferują po promocyjnych cenach.

Największe targi ślubne w Polsce oczywiście nie obejdą się bez pokazów światowych projektantów sukien ślubnych. Na wybiegu swoje projekty odsłonią takie marki jak Rina Cossack, Tina Valerdi i Mon Cherii. Po raz pierwszy w Polsce zobaczymy unikatową (dostępną do tej pory tylko w ekskluzywnych butikach w Dubaju) kolekcję Poca and Poca.
Ponadto tylko na tym wydarzeniu będzie można podziwiać najnowszą kolekcję światowej marki PRONOVIAS. Swoje trzy groszy dorzucą również rodzimi projektanci. Autorskimi projektami pochwali się Izabela Janachowska, a swoją premierę będzie miała linia sukien ślubnych Lary Gessler. W programie jest też pokaz kolekcji Sylwii Kopczyńskiej, której suknie trafiają do najlepszych światowych butików w Paryżu i Mediolanie.


Organizatorzy chwalą się, że tylko u nich będzie można zobaczyć ''lewitującą Pannę Młodą''. O czym mowa? Najlepiej przekonać się osobiście, wpadając z wizytą w ostatni weekend listopada na Stadion Narodowy w Warszawie. Więcej informacji o imprezie będącej największą ślubną inspiracją tego sezonu można znaleźć na oficjalnej stronie targów, a także w zakładce wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się newsy.

Artykuł powstał we współpracy z Magazynem WEDDING

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Wypadek autokaru na Słowacji. Był tak tragiczny, że głos zabrała nawet Čaputová
0 0Ostra jazda, czyli co naprawdę z Arabią Saudyjską chce zrobić przebojowy następca tronu?

O TYM SIĘ MÓWI

0 0Zapytaliśmy w TVP o "pierwszego Polaka bez wizy w USA". Odpowiedź rozwiewa złudzenia
0 0Coś tu się nie zgadza. Jak to możliwe, że Polak bez wizy poleciał 11 listopada?
0 0"Terrorysta to ktoś taki...". Sikorski przeprowadził poruszający wywiad z Adamowicz
0 0Węgiel nie będzie się palił bez pieniędzy. Bankierzy mają plan, jak zadusić brudny przemysł
WYWIAD 0 0Wyślij kartkę do 5-letniej Natalki! Mama przekłada święta i prosi internet o pomoc
0 0Nigdy nie ma tyle czasu, ile trzeba? Oto, co trzeba zrobić, żeby wyrabiać się z zadaniami w pracy
0 0Mamy najgorszych szefów w Europie. To, co fundują rodzicom, woła o pomstę do nieba
0 0Pamiętaj o tym ubezpieczając mieszkanie. To dodatek, który może zrobić sporą różnicę
DADHERO.PL 0 0Co się dzieje, gdy wrzucasz do sieci zdjęcia swoich dzieci? Zanim to zrobisz, przeczytaj ten tekst
Actina Pact 0 0Dzisiaj tworzą zaplecze polskiego e-sportu. Wcześniej Actina celowała w nieco inny target
0 0Europejskie roboty przegrały z robotami azjatyckimi. Adidas zamyka fabrykę w Europie
0 0Oprócz próśb były groźby? Klich o tym, w jaki sposób PiS miało walczyć w Senacie
0 0Dwóch podejrzanych o terroryzm w rękach ABW. Wzorem dla nich był Breivik
Unum 0 0Żyjemy jakbyśmy byli nieśmiertelni. Te dane nie pozostawiają jednak złudzeń
dad:HERO 0 0Najdroższy zegarek świata został sprzedany za absurdalną kwotę. Ten, kto go kupił, ma dobre serce
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"