Duże problemy Bartosza Żukowskiego. Żona oskarża go, że nie płaci alimentów

Bartosz Żukowski ma zdaniem swojej żony Ewy Coll uchylać się od płacenia alimentów.
Bartosz Żukowski ma zdaniem swojej żony Ewy Coll uchylać się od płacenia alimentów. Fot. TVN / kadr z programu "Kuba Wojewódzki"
Mąż stale uchyla się od płacenia na córkę – powiedziała "Faktowi" Ewa Coll, żona Bartosza Żukowskiego, który milionom Polaków znany jest jako serialowy Walduś Kiepski. Przed Sądem Rejonowym w Warszawie odbyła się rozprawa przeciwko aktorowi.


Sąd nakazał aktorowi w 2015 r. wypłacać na córkę Polę alimenty w wysokości 2,5 tys. zł. Kwota została podniesiona do 3 tys. zł. Aktor jednak – przynajmniej według wersji jego żony – do dziś nie zapłacił nawet złotówki. Jednak w rozmowie z "Faktem" stanowczo zaprzecza oskarżeniom.

– To wierutne kłamstwo. Co miesiąc kupuję córce ubrania, opłacam szkołę i zabieram ją do dentysty. W ten sposób wydaję na dziecko sześć tysięcy złotych miesięcznie – twierdzi Żukowski.

Co ciekawe, według "Faktu" to nie była pierwsza sprawa karna dotycząca alimentów. Wcześniej Żukowski miał powiedzieć sądowi, że alimentów nie płaci i płacić nie będzie.

Kilka miesięcy temu głośno było o problemach finansowych innego znanego aktora Zbigniewa Zamachowskiego, które także były związane z alimentami. Jego żona Monika Zamachowska twierdziła nawet, że obawia się, że pewnego dnia małżeństwu nie starczy pieniędzy na jedzenie.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...