Gwiazdor "Barw szczęścia" oskarżony o posiadanie narkotyków. Może trafić do więzienia

Bartosz G. został oskarżony o posiadanie kokainy.
Bartosz G. został oskarżony o posiadanie kokainy. fot. Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta
Bartosz G. to popularny aktor, znany widzom z takich seriali jak "Czas honoru" i "Barwy szczęścia". Został oskarżony o posiadanie kokainy i grożą mu trzy lata więzienia. Bartosz G. miał zeznawać 9 listopada w procesie dilera gwiazd Cezarego P. - ustalił "Super Express". Aktor jednak nie pojawił się w sądzie.


Prokuratura postawiła zarzut posiadania środków odurzających. Jako świadek miał prawo odmówić składania zeznań, które mogłyby obciążyć jego samego.

Według informacji "SE" prokuratura podejrzewa, że aktor zamówił 8,5 grama kokainy o wartości nie mniejszej niż 2 550 zł. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński potwierdził, że Bartoszowi G. zostały postawione zarzuty posiadania środków odurzających.

– Mogę potwierdzić, iż w toku dochodzenia nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgowa w Warszawie w październiku 2018 r. Bartoszowi G. zostały przedstawione zarzuty. Zarzuty dotyczą posiadania przez w/w październiku 2015 r., listopadzie 2015 r., grudniu 2015 r. oraz styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2016 r. środków odurzających w postaci kokainy, tj. przestępstwa określonego w art. 62 ust 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – powiedział w rozmowie z "Plotkiem". 

Kogo zaopatrywał diler gwiazd?
Jak ujawnił dziennikarce naTemat Darii Różańskiej autor książki o "dilerze gwiazd", Cezary P. zaopatrywał w kokainę dzieci polityków.


– Wielu klientów "dilera gwiazd", jak np. Filip W., kandydat na posła PiS i ministra, doskonale znało niektóre dziewczyny z Dubaju. Dlatego też akurat on chętnie ze mną rozmawiał. Mieliśmy wspólne "znajome" – powiedzial w rozmowie z naTemat dziennikarz śledczy Piotr Krysiak.


źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...