Niespodziewana rezygnacja Roberta Biedronia. Wyborcy ze Słupska będą zawiedzeni

Robert Biedroń zakpił z wyborców ze Słupska? Mandat radnego rzucił po zaledwie tygodniu.
Robert Biedroń zakpił z wyborców ze Słupska? Mandat radnego rzucił po zaledwie tygodniu. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Jak donoszą pomorskie media, Robert Biedroń po zaledwie tygodniu znudził się karierą członka słupskiej rady miasta. Choć w ostatnich wyborach samorządowych zdobył mandat radnego, szybko zdążył z niego zrezygnować. Wygląda więc na to, że nie chce mieć już nic wspólnego ze Słupskiem.


Gdy Robert Biedroń ogłosił, że rezygnuje z prezydentury miasta Słupska, by wrócić do krajowej polityki, zapewniał słupszczan, iż nie zamierza ich całkowicie opuścić. Wystawił swoją kandydaturę do rady miasta i łatwo zdobył mandat. Osiągnął najlepszy wynik w okręgu.

Można więc przypuszczać, iż wyborcy będą zawiedzeni informacją o szybkiej rezygnacji Roberta Biedronia z funkcji radnego. Zdradzający premierowskie ambicje polityk znudził się pracą w radzie miasta po zaledwie tygodniu.

Przypomnijmy, iż Biedroń już raz zawiódł zaufanie słupszczan. Gdy jeszcze kilka miesięcy temu pytano go o możliwość powrotu do wielkiej polityki, ówczesny samorządowiec zarzekał się, że tego nie rozważa. – Moją partią jest Słupsk – wielokrotnie powtarzał Biedroń.

Jak wiadomo, zdanie nagle zmienił na początku września. – Jestem nie do zatrzymania. Jestem cholernie skuteczny. To ogromna odwaga stanąć naprzeciw gigantów, którzy chcą nas wykosić – oznajmił na konferencji w Warszawie i zapowiedział, że "jednak idzie w Polskę".


"Gazeta Wyborcza Trójmiasto"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki