[Krótko] Podejrzany Amber Gold kupił podejrzany Finroyal. Po upadku OLT czeka nas kolejna afera?

Finroyal.pl
Amber Gold, właściciel taniej linii lotniczej OLT Express, która 1 sierpnia ogłosiła upadłość, kupił ponad połowę udziałów firmy Finroyal – donoszą reporterzy programu TVN "Uwaga".


"Odsetki dużo wyższe niż w banku, na dodatek wypłacane z góry, i omijanie podatku Belki" – tak pisaliśmy ledwie dwa miesiące temu o Finroyal, którego właścicielem właśnie stał się Amber Gold, właściciel upadłych linii lotniczych OLT Express. Obie firmy, Finroyal i Amber Gold, prowadzą działalność podobną do bankowej. Ostrzegają przed nimi eksperci i Komisja Nadzoru Finansowego.

Dlaczego Amber Gold kupił udziały Finroyal? – A dlaczego nie? – odpowiedział pytany przez reporterów TVN Andrzej Korytkowski, przedstawiciel Finroyal. Rzecznik Amber Gold nie odbiera zaś telefonów.

Czytaj także: Był oszustem i bankrutem, jest milionerem. Interesy tajemniczego właściciela OLT Express i Amber Gold

Pod koniec maja TVN ujawnił, że Finroyal wprowadza w błąd swoich klientów podając nieprawdziwy adres siedziby i wysokość kapitału akcyjnego. Zdaniem dziennikarzy "Uwagi", szef Finroyal jest oskarżony o oszustwa i malwersacje finansow, których miał dopuścić się w swoich poprzednich firmach.

Co wyniknie z tego połączenia?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...