"Zostałam pobita we własnym domu". Felicjańska opublikowała wpisy, które szybko usunęła

Ilona Felicjańska napisała na Facebooku, że została pobita we własnym domu.
Ilona Felicjańska napisała na Facebooku, że została pobita we własnym domu. Fot. Grażyna Marks / Agencja Gazeta
Ilona Felicjańska padła ofiarą przemocy. Była modelka zamieściła w niedzielny wieczór wpisy na Facebooku, z których wynika, że została pobita we własnym domu. Na szczęście, jak napisała w kolejnym poście, sytuacja została opanowana.


"Zostałam pobita we własnym domu. Policjanci nie pokazali mi legitymacji, bo on zadzwonił"
– napisała tajemniczo Felicjańska. Nie wskazała jednak sprawcy, napisała o nim "on". W kolejnych komentarzach pisała, że ów mężczyzna więził ją w domu. Na szczęście – jak twierdziła – miała przy sobie telefon.
Posty i komentarze szybko zniknęły z internetu. Jak wynika z ostatniego wpisu Felicjańskiej na Facebooku, cała sytuacja miała już zostać opanowana. Była modelka podziękowała za wsparcie i zapewniła, że "wszystko już jest ok". Niecałą dobę wcześniej pojawiły się inne wpisy Felicjańskiej, które być może rzucają nieco światła na sprawę. W nocy z sobotę na niedzielę podziękowała synowi za wsparcie w trudnych chwilach.
Kilka dni wcześniej Felicjańska opublikowała też post, w którym przypomniała o Międzynarodowym Dniu Walki z Przemocą wobec Kobiet.

Felicjańska o alkoholizmie
Modelka kilka lat temu otwarcie opowiedziała o tym, że była uzależniona od alkoholu. W rozmowie z naTemat zauważyła jednak, że w Polsce dominuje stereotypowe podejście do osób walczących z tym nałogiem. Alkoholik to menel spod budki z piwem, alkoholiczka to dziwka – mówiła Felicjańska w rozmowie z Tomaszem Golonko.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...