Imperium jeszcze bardziej się rozrośnie. Tadeusz Rydzyk chce wydawać nową gazetę

Imperium medialne Tadeusza Rydzyka jeszcze bardziej się rozrośnie.
Imperium medialne Tadeusza Rydzyka jeszcze bardziej się rozrośnie. Fot. Wojciech Olkuśnik/Agencja Gazeta
Geotermia, Radio Maryja, Telewizja Trwam, "Nasz Dziennik", uczelnia – to tylko część imperium Tadeusza Rydzyka. Jednak toruński redemptorysta nie zamierza spocząć na laurach. Zamarzyła mu się... nowa gazeta.


Wydawałoby się, że medialne imperium Tadeusza Rydzyka osiągnęło już naprawdę duże rozmiary – radio, telewizja, dziennik, miesięcznik czy portal, na który pieniądze dało Ministerstwo Sprawiedliwości to naprawdę spora skala biznesu. Jak się okazuje, to ciągle mało. – Niedługo będzie następny miesięcznik, następny tytuł – zapowiedział redemptorysta. Niewykluczone, że fundacji Lux Veritatis uda się pozyskać na to dodatkowe pieniądze na ten cel. Oczywiście z pomocą budżetu państwa lub spółek Skarbu Państwa.

Przy okazji przypomniał o rozpoczętych już pracach nad Parkiem Pamięci Narodowej. – Będzie to piękne. Tam będą nazwiska tych, którzy z narażeniem życia ratowali Żydów. Mamy około 40 tys. takich nazwisk. Instytut pracuje cały czas. Kilkanaście osób bada te wszystkie sprawy. Trzeba to robić, czy nie? Przecież Polacy to nie są antysemici, prawda? Tak nam chcą wmówić – stwierdził Rydzyk.

źrodło: onet.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...