SeksMasterka wygrała proces z youtuberem. "Skończyły się czasy, gdzie hejt jest dopuszczalny"

SeksMasterka wygrała proces z youtuberem Maksem Krasoniem.
SeksMasterka wygrała proces z youtuberem Maksem Krasoniem. Fot. Screen / YouTube / SexMasterka
Aniela Bogusz – szerzej znana polskim internautom jako SeksMasterka – wygrała proces o naruszenie dóbr osobistych z youtuberem Maksem Krasoniem. Sąd Apelacyjny w Warszawie przyznał rację Bogusz, która twierdziła, że youtuber obrażał jej partnera i rodzinę.


Sąd Apelacyjny w Warszawie zmienił wyrok Sądu Okręgowego z 30 listopada 2016 r. Krasoń musi opublikować przeprosiny na kanale Max Krasoń (przez tydzień, w formie pisemnej).

Maks Krasoń w 2016 r. opublikował film pt. "SeksMasterka. Największy rak na YouTube", w którym krytycznie wypowiedział się na temat Bogusz i jej partnera Tomasza Woźniakowskiego. Krasoń krytykował jednak głównie treści na kanale SeksMasterki i to, w jak wyuzdany sposób je prezentuje. Nagranie w dwa tygodnie osiągnęło prawie milion wyświetleń.

"Obrażając w internecie, każdy musi mieć świadomość, że krzywdzi" – skomentowała SexMasterka na swoim kanale na YouTube.

Jak powiedziała, nie mogła zignorować sytuacji, gdy ktoś hejtował nie tylko ją, ale również jej przyjaciół i rodzinę. "Skończyły się czasy, gdzie hejt i obraźliwa krytyka są dopuszczalne" – podsumowała. Oświadczenie zdążył już także wygłosić Max Krasoń w filmie pt. "SexMasterka mnie pozwała. Przegrałem sprawę sądową". Przypomniał okoliczności powstania hejterskiego filmiku. – Miałem wtedy 15 tys. subskrybentów i, kurczę, nie liczyłem na jakiś megawzrost – tłumaczył.

Przyznał, że użył wówczas języka niecenzuralnego i bardzo obraźliwego. Nie zgadza się jednak z SexMasterką, że obrażał jej rodzinę. – Był to język rynsztokowy, za co się nawet teraz wstydzę. Te filmy są dawno ukryte, bo tak naprawdę bardziej mi szkodziły niż jej – powiedział.Kim jest SeksMasterka?
SeksMasterka określana jest jako samozwańcza edukatorka seksualna młodych dziewcząt i chłopców. Na swoim kanale na YouTube opowiada o swoich doświadczeniach. Początki medialnej przygody może zawdzięczać TVN. To właśnie w tej stacji wystąpiła w odcinku specjalnym "Ugotowanych", w którym pokazała wysportowane ciało.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"