Reklama Netflixa pt. "Jak odpowiadać na niezręczne pytania rodziny" to świąteczny przewodnik dla każdego Polaka

Świąteczna reklama Netflixa sprawi, że na pewno uśmiechniesz się pod nosem.
Świąteczna reklama Netflixa sprawi, że na pewno uśmiechniesz się pod nosem.
Polski serial Netflixowi wyszedł – powiedzmy – umiarkowanie. Jednak to, w czym naprawdę radzą sobie świetnie, to reklamy ich produkcji. Pokazali to nie raz, a teraz przed świętami dorzucili istną wisienkę na torcie.

Świątecznym, blisko 1,5-minutowym filmikiem, co prawda nie pobili kultowej reklamy z Magdą Gessler i serialem "Orange is a new black", ale wyszło naprawdę soczyście. Nagranie pt. "Jak odpowiadać na niezręczne pytania rodziny" to mix klasycznych pytań, które niemal zawsze padają przy rodzinnym stole.

Możecie udawać, że ich nigdy nie słyszeliście, ale wiemy, jaka jest prawda. To, co jest netflixowym haczykiem, to fakt, że odpowiedzi na pytania udzielają... bohaterowie popularnych seriali Netflixa. Jak wyszło? Trudno się nie uśmiechnąć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"