Kamil Durczok spędził Sylwestra ze swoją partnerką. "Słuchajcie, jak on tańczy"

Wszystko wygląda na to, że Kamil Durczok wrócił do Julii Oleś
Wszystko wygląda na to, że Kamil Durczok wrócił do Julii Oleś Fot. Instagram/Kamil Durczok
Kamil Durczok i Julia Oleś znowu są razem. Para, która rozstała się w czerwcu, opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie. Partnerka dziennikarza nie kryła komplementów pod jego adresem.


Związek Kamila Durczoka i Julii Oleś był bardzo medialny. Dlatego, kiedy w czerwcu media doniosły o rozstaniu pary, fani nie ukrywali rozczarowania.

50-latek i 28-latka jednak najwyraźniej do siebie wrócili. Dowodem jest na to zdjęcie pary – pierwsze wspólne od miesięcy – które Oleś wrzuciła w Sylwestra. Dowodzi ono, że dziennikarz i jego partnerka nie tylko spędzili razem ostatnią noc w roku, ale również świetnie się bawili.

"Słuchajcie, JAK ON TAŃCZY...!" – napisała bowiem Oleś na Instagramie.Radość z powrotu pary do siebie wyrazili fani Oleś. "Julka, od razu widać, kiedy jesteś naprawdę szczęśliwa. Pięknie razem wyglądacie" – brzmi jeden z komentarzy. Wielu ludzi podziwiało też kobietę za jej odważny strój.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".