Wojciechowska zmieniła imię. Swoim fanom pokazała nowy paszport

Martyna Wojciechowska przez 45 lat oficjalnie była Martą.
Martyna Wojciechowska przez 45 lat oficjalnie była Martą. Fot. Instagram / Martyna Wojciechowska
Nie każdy wie, że Martyna Wojciechowska przez 45 lat była tak naprawdę Martą. Jednak jak twierdzi podróżniczka, to imię Martyna samo wybrało ją już wiele lat temu, kiedy jeszcze była dzieckiem. Dlatego wreszcie postanowiła to sformalizować i pokazała nowy paszport.


"Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA. Zamieniłam 'opiekunkę ogniska domowego' (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na 'wojowniczkę' (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny)" – napisała prezenterka na Instagramie i dołączyła zdjęcie swojego nowego paszportu, który został wystawiony 17 grudnia 2018 roku. O tym, że Martyna to tak naprawdę Marta, pisaliśmy, gdy Wojciechowska zgubiła portfel i prosiła o pomoc w jego znalezieniu. Podróżniczka poinformowała wtedy, że w portfelu znajdował się między innymi dowód osobisty z nazwiskiem Marta Wojciechowska.

Znalazcą portfela okazał się Irańczyk Amin, który od 7 lat mieszka w Polsce. Internautki były zachwycone nie tylko finałem historii, ale także między innymi włosami Azjaty.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...