Fajerwerków nie będzie, ale zabawy nie zabraknie. Kto zagra na finale WOŚP 2019?

W tym roku nie będzie fajerwerków, ale nie zabraknie atrakcji.
W tym roku nie będzie fajerwerków, ale nie zabraknie atrakcji. Fot. Agnieszka Grzybowska/Agencja Gazeta
Do 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało już tylko kilka dni. Warto wcześniej zaplanować sobie wyjście w niedzielny wieczór, który można spędzić pod Pałacem Kultury i Nauki, na którym odbędzie się koncert. Kto na nim zagra?


Tradycją, która na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, obowiązuje od wielu lat jest Światełko do Nieba, czyli wspólne spotkanie i symboliczne zakończenie finału. Także w 2019 roku, pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie Jurek Owsiak pożegna się z wolontariuszami, którzy cały dzień będą zbierali datki do puszek na ulicach całej Polski oraz z darczyńcami.

Co prawda, w tym roku nie będzie pokazu fajerwerków (Jurek Owsiak odwołał go po głosach internautów, którzy domagali się podobnej decyzji do tej, podjętej przez Rafała Trzaskowskiego). To jednak nie oznacza, że wieczornej imprezy nie będzie.

Na scenie ustawianej właśnie w centrum Warszawy wystąpią: Margaret, BOKKA, Tabu, Krzysztof Zalewski, Nocny Kochanek, Dr Misio oraz Lao Che. A punktualnie o godzinie 20, odbędzie się "bardzo emocjonujące, ogniste, ale przyjazne dla wszystkich widowisko".Oprócz wieczornego koncertu, przez cały dzień będą się odbywać liczne imprezy towarzyszące, np. bieg "Policz się z cukrzycą", czy zumba. 27. finał WOŚP będzie świętowany nie tylko w Warszawie. W prawie każdym większym mieście w Polsce będzie można znaleźć jakieś atrakcje i wydarzenia.

Przypomnijmy, 27. finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia. W tym roku zbierane fundusze zostaną przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...