Najbogatszy człowiek świata do wzięcia. Rozwodzi się z żoną po 25 latach małżeństwa

Jeff i MacKenzie Bezos sprawiali wrażenie szczęśliwego małżeństwa. Jednak po 25 latach rozwodzą się
Jeff i MacKenzie Bezos sprawiali wrażenie szczęśliwego małżeństwa. Jednak po 25 latach rozwodzą się Screen z Access Video TV / YouTube
Najbogatszy człowiek na Ziemi może niedługo stracić ten tytuł. Założyciel Amazona, Jeff Bezos, i jego żona ogłosili swój rozwód. Jego majątek obecnie szacowany jest na 137 mld dolarów. Jeśli odda żonie połowę, z pewnością spadnie z podium rankingu.


Jeffa Bezos podzielił się informacją o rozpadzie małżeństwa na Twitterze. We wspólnym oświadczeniu napisali, że to obopólna decyzja "po długim okresie pełnego miłości odkrywania życia i okresie próbnym separacji". Razem z przyszłą ex-małżonką mają zostać przyjaciółmi.

"Mieliśmy wspaniałe życie jako małżeństwo i widzimy przed sobą również wspaniałą przyszłość, jako rodzice, przyjaciele, partnerzy w biznesie oraz jako indywidualne jednostki podążające za przygodami" – pisze (jeszcze) małżeństwo Bezos.


"Gdybyśmy wiedzieli, że rozstaniemy się po 25 latach, to i tak zrobiliśmy wszystko tak samo" – czytamy we wpisie. Razem z pisarką MacKenzie Bezos poznali się w 1992 roku, gdy pracowała dla nowojorskiego funduszu hedgingowego. Pobrali się rok później – podaje Buisness Insider. Mają czworo dzieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...