Najbogatszy człowiek świata do wzięcia. Rozwodzi się z żoną po 25 latach małżeństwa

Jeff i MacKenzie Bezos sprawiali wrażenie szczęśliwego małżeństwa. Jednak po 25 latach rozwodzą się
Jeff i MacKenzie Bezos sprawiali wrażenie szczęśliwego małżeństwa. Jednak po 25 latach rozwodzą się Screen z Access Video TV / YouTube
Najbogatszy człowiek na Ziemi może niedługo stracić ten tytuł. Założyciel Amazona, Jeff Bezos, i jego żona ogłosili swój rozwód. Jego majątek obecnie szacowany jest na 137 mld dolarów. Jeśli odda żonie połowę, z pewnością spadnie z podium rankingu.

Jeffa Bezos podzielił się informacją o rozpadzie małżeństwa na Twitterze. We wspólnym oświadczeniu napisali, że to obopólna decyzja "po długim okresie pełnego miłości odkrywania życia i okresie próbnym separacji". Razem z przyszłą ex-małżonką mają zostać przyjaciółmi.

"Mieliśmy wspaniałe życie jako małżeństwo i widzimy przed sobą również wspaniałą przyszłość, jako rodzice, przyjaciele, partnerzy w biznesie oraz jako indywidualne jednostki podążające za przygodami" – pisze (jeszcze) małżeństwo Bezos.


"Gdybyśmy wiedzieli, że rozstaniemy się po 25 latach, to i tak zrobiliśmy wszystko tak samo" – czytamy we wpisie. Razem z pisarką MacKenzie Bezos poznali się w 1992 roku, gdy pracowała dla nowojorskiego funduszu hedgingowego. Pobrali się rok później – podaje Buisness Insider. Mają czworo dzieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"