"Co komu zawinił dzik, że zagłada czeka dzika?". Nosowska przeciw rzezi zarządzonej przez rząd

Kasia Nosowska broni dzików na Instagramie
Kasia Nosowska broni dzików na Instagramie Fot. kadr z youtube.com/kayax
Kasia Nosowska również postanowiła zaprotestować przeciwko masowemu odstrzałowi dzików, który planuje rząd. Piosenkarka śpiewa na Instagramie oryginalną piosenkę i prosi o podpisanie petycji.


Planowany na 12 stycznia odstrzał dzików w Polsce budzi ogromne kontrowersje. W protesty angażują się również gwiazdy i celebryci, m.in. Maja Ostaszewska, Michał Piróg, Marcin Dorociński czy Kinga Rusin.

Dołączyła do nich Kasia Nosowska. Wokalistka zachęcała internautów do podpisania petycji "Nie dla masowego odstrzału dzików" w swoim niepowtarzalnym stylu. Mianowicie... zaśpiewała autorską piosenkę.

"Co komu zawinił dzik, że zagłada czeka dzika? Choć u Brzechwy dzik był zły, to przecież tylko wers wierszyka. Za afrykański pomór świń ukarać chcą leśnego włochacza. Bez dzika to nie będzie ten las, który znam ty i ja od dzieciaka" – śpiewa Nosowska na Instagramie na melodię hitu Dawidła Podsiadły "Małomiasteczkowy".


Nagranie Nosowskiej ewidentnie spodobało się fanom Nosowskiej. Film ma już blisko 83 tys. wyświetleń.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji