"Zimna wojna" znów doceniona. Tym razem filmem zachwycona jest amerykańska aktorka, laureatka Oscara

Już niedługo okaże się, czy zachwyty nad "Zimną wojną" przełożą się na Oscary.
Już niedługo okaże się, czy zachwyty nad "Zimną wojną" przełożą się na Oscary. Fot. Łukasz Bąk / Materiały prasowe
Niektórzy odliczają już dni do ogłoszenia tegorocznych nominacji do Oscarów. W Polsce mamy nadzieję na wejście do ścisłego finału "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego, która za granicą zbiera bardzo pozytywne recenzje. Film oceniła także laureatka Oscara Natalie Portman.


Film polskiego reżysera obsypano już wieloma nagrodami, podobnie jak aktorską parę w nim występującą. Szczególne uznane wzbudziła Joanna Kulig, która święci triumfy w Stanach Zjednoczonych i ma bardzo duże szanse na wejście do największego aktorskiego raju, jakim jest świat Hollywood.

To jednak nie koniec zachwytów nad "Zimną wojną". Tym razem bardzo krótką, ale wymowną recenzją podzieliła się aktorka i laureatka Oscara Natalie Portman. Na swoim Instagramie umieściła plakat promujący w USA "Zimną wojnę", na którym umieściła napis: "This film and this actress are stunning!", co znaczy "Ten film i ci aktorzy są oszałamiający".
Przypomnijmy, ogłoszenie oscarowych nominacji odbędzie się 22 stycznia. Rozdanie nagród odbędzie 24 lutego. Oby doskonałe recenzje przełożyły się na statuetki dla polskiego filmu i naszych aktorów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...