Lewandowski przed Tuskiem, a daleko za nimi Duda. Oto najpopularniejsze aukcje WOŚP

Licytacja WOŚP pokazuje, że wielu dałoby sporo, żeby spotkać się z Donaldem Tuskiem.
Licytacja WOŚP pokazuje, że wielu dałoby sporo, żeby spotkać się z Donaldem Tuskiem. Fot. Instagram / Donald Tusk
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała do tej pory na aukcjach internetowych 5 milionów złotych. Spora część tych pieniędzy pochodzi z najpopularniejszych licytacji.


Po raz kolejny w internecie można znaleźć aukcje charytatywne na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszą się one niesamowitą popularnością. Ale jedne z nich szczególnie wyróżniają się na tle pozostałych.


Jednym z najdroższych licytowanych przedmiotów jest Rolls-Royce od braci Collins. To model Silver Shadow o pojemności silnika 6750 cm3 (benzyna). Pojazd został wyprodukowany w 1975 roku. W tej chwili kosztuje 148100 zł.

Ale to nie koniec atrakcji dla fanów motoryzacji. Na aukcji można kupić Volkswagena Golfa z 1986 od Filipa Chajzera, pomalowane w Strefie Allegro na Pol'and'Rock Festival przez Szymona Chwalisza, z osobistym podpisem Jurka Owsiaka.

Auto pełne jest niezliczonych symboli lat 80-tych! To automat, a pod maską ma silnik benzynowy pojemności 1,6. Licznik wskazuje 198 245 przejechanych kilometrów. Jak deklaruje Chajzer stan auta jest idealny. Samochód kosztuje obecnie 50100 zł.

Najlepszy Lewandowski
Z niemotoryzacyjnych aukcji mamy spotkanie z Robertem Lewandowskim. Lewy po raz kolejny angażuje się w aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i oferuje spotkanie wraz z lunchem dla dwóch osób. Może się ono odbyć w Warszawie lub Monachium, po uzgodnieniu z wygranym oraz po ustaleniu terminu z Robertem, jednak nie później niż w roku 2019. W tej chwili aukcja osiągnęła poziom 95300 zł.

Sporą popularnością cieszy się również spotkanie z Donaldem Tuskiem. Szef Rady Europejskiej zaproponował zwiedzanie siedziby RE, wspólny obiad oraz partię Scrabble. Obecnie, żeby wygrać to wszystko licytujący musiałby przebić ofertę 40200 zł.

Ciekawa propozycja padła ze strony Roberta Biedronia. Polityk zaproponował bowiem wspólny lot szybowcem. Lot odbędzie się w ustalonym ze zwycięzcą terminie, na lotnisku w Lesznie, z Aeroklubem Leszczyńskim. Obecna kwota licytacji to 11200 zł

Nieco mniej popularna jest akcja z kurtką góralską przekazaną przez prezydenta Andrzeja Dudę. Licytujący osiągnęli na razie pułap 1525 zł. Do kurtki dołączone jest zdjęcie z podpisem prezydenta. Zdjęcie zostało wykonane 15.10.2017 podczas nieformalnego spotkania w trakcie Szczytu V4 odbywającego się na Węgrzech.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka