Wzięła kredyty, by... zostać gwiazdą na Instagramie. Teraz robi w sieci zrzutkę na spłatę długów

Dominika prosi internautów o pomoc
Dominika prosi internautów o pomoc Fot. zrzutka.pl
Chciała zdobyć sławę i popularność na Instagramie, jednak brakowało jej funduszy. Dominika zaciągnęła pożyczki w banku, aby móc kupować markowe ubrania i kosmetyki. Niestety, kredyty trzeba spłacić, dlatego Dominika szuka pomocy wśród internautów na portalu Zrzutka.pl


Miało być, pięknie, jednak nie wyszło. Dominika idąc tropem influencerek, które pokazują na Instagramie zdjęcia w modnych stylizacjach, postanowiła być taką jak one. Chcąc zdobyć popularność na "Insta", wydawała mnóstwo pieniędzy na drogie ciuchy i kosmetyki. Nie było jej na nie stać, dlatego zaciągnęła pożyczki w banku.
Niebezpiecznie zaczęło się robić, gdy do domu 23-latki zapukał komornik. Pieniądze trzeba spłacić, a Dominika liczy na to, że pomogą jej w tym internauci. Swoją historię opisała na portalu Zrzutka.pl. "Moja chęć upodobania się do rówieśników przerosła moje racjonalne myślenie, wzięłam kredyt i pożyczkę, by móc wydawać na przyjemności" – opisuje Dominika.

Mimo ogromnego błędu, jaki popełniła, twierdzi, że odkąd została mamą jest dużo bardziej odpowiedzialna i dorosła, jednak dług, który musi spłacić, przerasta ją. "Kwota jest dla mnie bardzo zawrotną i niestety nawet gdybym chciała nie poradzę sobie sama. Będę wdzięczna, każdemu z osobna za każdy grosz, za każdą cegiełkę która pomoże zbudować mi schody do nieba. Do lepszego życia, gdyż obecne jest najlepszą nauczką na przyszłość. Chcę raz na zawsze uporać się z błędami z przeszłości i stawić im czoła. Pokazać swoją siłę i wygrać tę walkę" – opisuje Dominika.

23-latce udało się zebrać na razie 125 złotych. W tej chwili wygląda na to, że zrzutka została przerwana, a strona na Zrzutka.pl usunięta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów