Internauci wspierają Jurka Owsiaka nie tylko akcją #muremzaowsiakiem. Można też podpisać petycję

Tysiące internautów wspiera Jurka Owsiaka
Tysiące internautów wspiera Jurka Owsiaka Fot. Instagram/kasiablackbird
Jurek Owsiak zrezygnował z szefowania WOŚP, jednak tysiące Polaków przekonuje go do zmiany zdania. W mediach społecznościowych działa akcja #muremzaowsiakiem, w której internauci dołączają ten hasztag do swoich postów Można też podpisać specjalną petycję. Jak to zrobić?


Jerzy Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP w poniedziałek, po tym, gdy prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi, nie udało się uratować życia po ataku nożownika.

"Osobiście rezygnuję z funkcji szefa fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Fundacja będzie funkcjonowała, ale być może moja decyzja pohamuje tych, którzy nawet dzisiaj napisali obrzydliwe słowa w moim kierunku. Mówiłem o tym, że ta nienawiść w kierunku moim i fundacji grzeje od 25 lat. Od 25 lat staczam boje z ludźmi, którzy również mi grożą. Policja i wymiar sprawiedliwości nic z tym nie robią" - mówił Owsiak w poniedziałek.

Politycy, artyści, dziennikarze oraz zwykli obywatele nie wyobrażają sobie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bez Jurka Owsiaka. W mediach społecznościowych funkcjonuje akcja #muremzaowsiakiem, w której internauci okazują swoje wsparcie dla szefa WOŚP, publikując posty z hasztagiem #muremzaowsiakiem.
Dodatkowo można też wesprzeć Jurka Owsiaka, podpisując specjalną petycję, która znajduje się tutaj:Tekst linka

"Nie ma osoby, która by go nie znała!Jurek pomógł tysiącom jak nie milionom dzieci w Polsce!Teraz, po 27 latach składa rezygnację z pełnienia kierownictwa nad WOŚP!Nie pozwólmy aby do tego doszło!Podpisz petycję!Nasz głos również się liczy! – czytamy na stronie. Aby podpisać petycję, wystarczy jedynie wpisać swoje imię i nazwisko, adres mail, miasto i kod pocztowy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
T-mobile 0 0Zachwyciła go postać epizodyczna. Tomasz Raczek zwraca uwagę na szczegóły kultowego już filmu

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
INNPoland 0 0Wielka awaria w popularnym banku. Niektórym klientom wyzerowało konta