Popularny patostreamer i jego matka pochwalili atak na prezydenta Gdańska. Zatrzymała ich policja

Popularny patostremaer został zatrzymany przez policję
Popularny patostremaer został zatrzymany przez policję Fot. Screen YouTube/pomorska.pl
Śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza po ataku nożownika wstrząsnęła Polską. Niestety, są też tacy, którzy pochwalają atak na prezydenta. Do tych osób należą popularny patostreamer z Torunia i jego matka, którzy zostali zatrzymani przez policję.


Polska pogrążona jest w żałobie po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, tymczasem popularny youtuber-patostreamer pochwalił atak nożownika na prezydenta. Mało tego, wsparła go w tym jego matka.

Niestety, nie jest to okrutny żart. Jak podaje "Gazeta Pomorska", 26-letni youtuber z Torunia i jego matka zostali zatrzymani przez policję.

"Nie mogę podawać żadnych danych osobowych. Potwierdzę tylko, że zatrzymane zostały dwie osoby, które usłyszały zarzut. Były już wcześniej znane policji. Chodzi o wyrażanie publicznej aprobaty wobec popełnienia przestępstwa" – powiedziała rzeczniczka toruńskiej komendy w rozmowie z portalem Pomorska.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem